Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

msgunes

Yeni Üye
29 May 2019
12
41
Değerli üstadlar merhaba,foruma yeni üye oldum ve açıkçası çok güzel bir site olmuş,emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Benimde sizden ricam maks.3,500-3,800 bütçeyle 18.000 BTU klima tavsiyesi istiyorum.Kafam allak bullak oldu bir türlü karar veremedim,bana onerebileceginiz f/p ürünü var mı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Değerli üstadlar merhaba,foruma yeni üye oldum ve açıkçası çok güzel bir site olmuş,emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Benimde sizden ricam maks.3,500-3,800 bütçeyle 18.000 BTU klima tavsiyesi istiyorum.Kafam allak bullak oldu bir türlü karar veremedim,bana onerebileceginiz f/p ürünü var mı?
Merhaba Hosgeldiniz.
Gecen seneden beri cokca onerdigimiz Vestel Flora Bakiniz.

M Çevrimdışı

msgunes

Yeni Üye
29 May 2019
12
41
Teşekkürler,Sota hocam bende flora ve baymak arasında kalmıştım zaten.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Hosgeldiniz.
Gecen seneden beri cokca onerdigimiz Vestel Flora Bakiniz.

Peki hocam son bir kere söylemek gerekirse LG dual Eco mu flora mı?Lg flora'dan 300 TL daha fazlaya geliyor.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Ati A

Yeni Üye
9 Ağu 2018
27
34
N11,GG vb Internet magzalarina baktiniz mi.
Bozulan klimaniz kaclikti.
Oda Olculeri,Cephe,Kat bilgilerini yazarmisiniz.

Vega Plus Maalesefki daha inceyelemedik.
fiyati biraz yuksek gibi geldi.

birara tum datalarini temin eder.
foruma konusunu acariz.

Aynen bütün mağazalara baktım n11 gibi hepsinde kalmamış, zaten geçen senede internetden almıştım
Oda vestel 9000likdi
Oda çatı katı ortalama 18 metrekare

Klima tamiri için gelen servis yanlış hatırlamıyorsam 700 tl civarı gibi fiyat çıkarmıştı. Takma parası artı anakart için

Şimdi baktımda internetde 150-200 e anakartlar var. Anakartı kendim takma şansım var mı acaba zor mu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Aynen bütün mağazalara baktım n11 gibi hepsinde kalmamış, zaten geçen senede internetden almıştım
Oda vestel 9000likdi
Oda çatı katı ortalama 18 metrekare

Klima tamiri için gelen servis yanlış hatırlamıyorsam 700 tl civarı gibi fiyat çıkarmıştı. Takma parası artı anakart için

Şimdi baktımda internetde 150-200 e anakartlar var. Anakartı kendim takma şansım var mı acaba zor mu
Eliniz biraz yatkınsa rahatlıkla takarsınız.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Teşekkürler,Sota hocam bende flora ve baymak arasında kalmıştım zaten.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Peki hocam son bir kere söylemek gerekirse LG dual Eco mu flora mı?Lg flora'dan 300 TL daha fazlaya geliyor.
LG klımalarda bakır boru kıtıyla gelır, Vestel Flora Alumınyum
Bakır Alumınyum farkı cıkıldıgında 150tl gıbı rakam fazla vermıs olursunuz. Degermı Tabıkı.

A Çevrimdışı

Ati A

Yeni Üye
9 Ağu 2018
27
34
Cok begendıgım bır makına gulegule kullanın.:clap2

Vakumlatma konusuna mutlaka gozatın. Vakumsuz baglatmayın cıhazınızı.

Cok begendıgım bır makına gulegule kullanın.:clap2

Vakumlatma konusuna mutlaka gozatın. Vakumsuz baglatmayın cıhazınızı.

Teşekkür ederim satın aldım şimdi, geçen sene vestel flora aldığımda da yine aynı fiyatlardaydı lgnin bu modeli.

Şimdi vestellere zam geldikten sonra neredeyse aynı fiyatlara denk geldi. Vestel almaya değmez şuan bundan sonra indirim olmazsa

LG dual plus'ı aldığımda 2 tane kalmıştı almayı düşünen varsa haberi olsun

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Teşekkür ederim satın aldım şimdi, geçen sene vestel flora aldığımda da yine aynı fiyatlardaydı lgnin bu modeli.

Şimdi vestellere zam geldikten sonra neredeyse aynı fiyatlara denk geldi. Vestel almaya değmez şuan bundan sonra indirim olmazsa

LG dual plus'ı aldığımda 2 tane kalmıştı almayı düşünen varsa haberi olsun
Aradaki fark kapandigi icin LG Dual onerdim.
aradaki makas tekrar acilirsa
Vestel Flora gene f/p tercihimiz olur.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
512
Merhaba
Yer İzmir akşam üzeri 5 ten sonra güneş alıyor oda 30m2, 2. Kat yani ara daire , max bütçe 5 bin tl .
Sadece soğutma amaçlı kullanıcaz ne önerirsiniz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Merhaba
Yer İzmir akşam üzeri 5 ten sonra güneş alıyor oda 30m2, 2. Kat yani ara daire , max bütçe 5 bin tl .
Sadece soğutma amaçlı kullanıcaz ne önerirsiniz
Sadece soğutma amacli olduğu için
ust segment cihaz eklemiyorum.
Midea eklemiyorum cunku fiyati LG kafa kafaya

Vestel Flora 18lik 3300tl civari
LG Dual Eco 18lik 3600tl civari
LG Dual Plus 18lik 4200tl civari

M Çevrimdışı

murtika

Yeni Üye
5 Şub 2019
6
35
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar iyi bayramlar, adanada ikamet ediyorum yazın sıcakları malum soğutma amaçlı klima aramaktayım fakat fiyatlar ve markalar çok fazla kafamı karıştırıyor evleneceğim içinde cok fazla irdeliyorum konuyu evin salonu 30 metre kare diger odalar 16-11 ve 9 metre kare seklinde evin cepheleri güney ve batı cephe salonum guney cephede önü açık oglen sonuna kadar gunes goruyor 16 metre kare oda kuzey cephede 11 ve 9 metre kare odalar batı cephede binada yalıtım mevcut daire ara katta tesisat olarak insaat zamaninda iki hat döşenmiş benden onceki ev sahibi multi sistem kullaniyordu tesisatlar ikiser oda seklinde ayarlanmis hangi odaya kac btu luk cihazlar uygun olur ve multi sistemler ne kadar sağlıklıdır ne kadar işimi görür önerileriniz nelerdir ? Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
M murtika, Merhaba Hemserim hosgeldin
iyi aksamlar, iyi bayramlar.

salona 18lik
holü dogrudan goren odaniza hole bakacak sekilde 12lik
monte edilirse
tum evin havasini rahatlatir.

F/P urun ariyorsaniz vestel flora
birazda daha fonksiyonel cihaz isterseniz.
LG Dual Plus

maddi sikinti yoksa panasonic,toshiba,mitsubishi electic oneririm.

ekleme: uyguna bulabilirseniz
midea,rota,daylux,airfel alabilirsiniz.

bu makinalar midea üretimi olupsuz sorunsuz cihazlardir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt