Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Dual Eco ic-dis unite,montaj kiti bakirdir.
Isitmada tasarim yuku midea gore daha yuksektir
Daha kaslidir yani.
Bunlara ek olarak r32 gazla birlikte gelmekte
Sogutmada sezonsal tuketimi ortalamasi gozle gorulur sekilde iyilestirilmis.

M Çevrimdışı

Mortakal

Yeni Üye
2 Ağu 2018
27
38
Dual Eco ic-dis unite,montaj kiti bakirdir.
Isitmada tasarim yuku midea gore daha yuksektir
Daha kaslidir yani.
Bunlara ek olarak r32 gazla birlikte gelmekte
Sogutmada sezonsal tuketimi ortalamasi gozle gorulur sekilde iyilestirilmis.
o zaman LG diyorsunuz yani, bu ürün arçelik üretimi bir de bu r32 gaz 123 kodlu olsa gerek benim arabada da ondan olsa gerek çok pahalı bu gaz servis eklemeye 700-800 istedi araba için. klima için de böyle bir sorun olmasın sonradan. Birde baymak da bakır iç dış, fiyatı da güzel. bayi çok iddialı konuşuyor baymak için ne dersiniz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Araclarda r134 kullaniliyor diye biliyorum
Soyle ornek vereyim
R410 C Gaz Tüp 11.35kg 117dolar
R134 C Gaz Tüp 13.62kg 84.22dolar

Araclardaki gaz miktari marka modele gore degismekte olup
Ortalama 500-600gr civarindadir
Bence o servise birdaha ugramayin

Elektronik,yazilim,kompresor lg ait
Geriye kondanser ve evap kaliyor :ok

M Çevrimdışı

Mortakal

Yeni Üye
2 Ağu 2018
27
38
Araclarda r134 kullaniliyor diye biliyorum
Soyle ornek vereyim
R410 C Gaz Tüp 11.35kg 117dolar
R134 C Gaz Tüp 13.62kg 84.22dolar

Araclardaki gaz miktari marka modele gore degismekte olup
Ortalama 500-600gr civarindadir
Bence o servise birdaha ugramayin

Elektronik,yazilim,kompresor lg ait
Geriye kondanser ve evap kaliyor :ok
araçtaki r1234yf miş cidden tüm servislerde o fiyat.
baymak için ne dersiniz peki?
bir de siz vestel çok iyi diyorsunuz salona 2600tl ye flora 18btu alma fikri de geliyor. flora baya iddialı sanırım.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
araçtaki r1234yf miş cidden tüm servislerde o fiyat.
baymak için ne dersiniz peki?
bir de siz vestel çok iyi diyorsunuz salona 2600tl ye flora 18btu alma fikri de geliyor. flora baya iddialı sanırım.

Ben Lg dual eco aldım . bir kaç gün sonra kurulumunu yaptıracağım. İsterseniz bekleyebilirsiniz incelemede bulunacağım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
M Mortakal, aracin marka modeli nedir ?
Yanlis gomediysem 4000tl tupu :slap

Flora 2018 yilin en iyi f/p urunu
Cevremde 2 kisiye taktirdim aktif olarak kullaniyor oldukca memnunlar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
M Mortakal, sirius kullaniyorum genel olarak memnuniyetim %90
%10 kirma nedenim ilk calismadaki kompresor sesinin yuksekligi nedeniyle

Yeni seri Dual ve Delux serisinde
Twin Rotary kompresore gecis yapmislar

Twin Rotary Konusu forumumuzda mevcut
Kisaca daha performansli ve sessiz bir kompresor oldugunu belirtelim :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
merhabalar herkese. Sota Sota ve A Ado ustalarım, servislerle biraz konuşunca , bir tanesi de iyi niyetli çıkınca bugün itibariyle Midea Blanc 12000btu (2018 üretimi) yu taktırdık. montaj da M.E. ği aratmadı midea servis elemanları. tertemiz çalıştılar. 3 kişi geldiler. vakumlama makinesi 10.dakika da eksiye düşmesine rağmen 10 dakika daha beklediler.(ben rica ettim. kırmadılar.) duvarın delinmesi, elektrik hattının çekilmesi gerekiyordu. hepsini yaptılar.etrafdaki kırılan taş tooprak parçalarını tek tek süpürdüler. sırada fotolar ve inceleme var.

Böyle mutlu geri dönüşler bizleri de mutlu ediyor.

Her zaman yazarız, Markalara karşı ne düşmanlığımız ne de fanlığımız yoktur, işte bizim istediğimiz tek şey sizin yazdığınız şu satırlar. Tüketicisini mutlu eden marka, Bizim için en kral markadır.

Bu vesile ile MİDEA yetkililerine ve Yetkili servisindeki o özveri ile çalışan kardeşlerimize de teşekkürlerimi iletiyorum.

Size ise hiç üşenmeden forumdaşlarımızı bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Görüşmek üzere :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar. Bendeki yer 22.5 m2 yukseklik 2.20 sadece salonu sogutmada kullanmak istiyorum arka odalar kuzeyde kaliyor cami acinca serinlik oluyor . Cati kati ve izalasyon var. Güney cephede. Hamam gibi oluyor saat 11-17 arasi. Sadece bu saatlerde bile kullanabilirim ve sadece sogutma amacli düşünüyorum. Butce 2300. Ne tur klima onerirsiniz 12000 lik yeterli olur mu. Altus kagit üstünde cok iyi ama gercekte nasil? vestel florayla farki epey sitesinden karsilastirinca altus bi tik daha iyi gibi forumda da altusla ilgili pek bilgi yok A Ado usta tavsiyeniz nedir
Altus ile Flora yı aynı evde bizzat test ettim, kesinlikle Flora bırakın 1 3 tk daha üstün gelir hem ses hem performans hem de plastik kalitesi bakımından.

ALTUS KÖTÜ demiyorum yanlış anlaşılmasın lakin FLORA ile kıyaslarsak ALTUS tökezler kesinlikle :ok

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Altus ile Flora yı aynı evde bizzat test ettim, kesinlikle Flora bırakın 1 3 tk daha üstün gelir hem ses hem performans hem de plastik kalitesi bakımından.

ALTUS KÖTÜ demiyorum yanlış anlaşılmasın lakin FLORA ile kıyaslarsak ALTUS tökezler kesinlikle :ok

Cevabiniz icin n tesekkurler.. Bugun vestel ve arcelik bayilerine gittim arcelik eko ve flora ayni ucret 2400lira soylediler. Sanirim lg eco ile arceligin ecosu ayni. Vestel den farki olarak arcelik te anlik enerji tuketim gostergesi ve r32gaz farki gozume çarptı. Altus ise bayilerde satilmiyor internetten vs. Anca. Peki vestelharici baska ne tavsiye edersiniz yani vestel ok ekledim ayrica karsilastirma yapip karar vermem icin baska ne tavsiye edersiniz A Ado @Sato ustad

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri