Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Borunun kısa olması çok sorun yaratır mı? Dünya para veriyoruz aldığımız hizmete bak zaten dış üniteyi bağlarken ayaklara pul bile takmamışlar!
Seçili moda göre sıcak yada soğuk gaz hızlı şekilde geri dönüş yapacağı için üzerindeki ısıyı atamacaktır.
dönüş hattı üzerindeki sensör bunu algılayıp kompresöre gerekmediği halde devir düşmeye zorlayabilir.

Bu durumda ne olur (ısınamadım, soğuyamadım) diyebilirsiniz.

A Çevrimdışı

aher23

Yeni Üye
12 Kas 2020
6
33
Seçili moda göre sıcak yada soğuk gaz hızlı şekilde geri dönüş yapacağı için üzerindeki ısıyı atamacaktır.
dönüş hattı üzerindeki sensör bunu algılayıp kompresöre gerekmediği halde devir düşmeye zorlayabilir.

Bu durumda ne olur (ısınamadım, soğuyamadım) diyebilirsiniz.
Cevabiniz icin tesekkurler servis giderken klimanin kutusunuda alip cope atti yoksa direkt iade baslatirdim olmadi hakem heyetine basvuru yapardim. Lg musteri hizmetleri whatsapp uzerinden bana 5 metreye kadar hakkiniz var servis gerektigi kadar kullanir dedi var mi bir tavsiyeniz? Bu arada cok uzattim kusura bakmayin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
Cevabiniz icin tesekkurler servis giderken klimanin kutusunuda alip cope atti yoksa direkt iade baslatirdim olmadi hakem heyetine basvuru yapardim. Lg musteri hizmetleri whatsapp uzerinden bana 5 metreye kadar hakkiniz var servis gerektigi kadar kullanir dedi var mi bir tavsiyeniz? Bu arada cok uzattim kusura bakmayin.
Estağfirullah olur mu öyle şey.
Söylediğim durum tamamen olasılıklar arasında
Kullanmandan suan ne söylesek boş
Bir müddet kullanın baktınız randıman alamıyorsunuz.

Ozaman servis kaydı açar gereken işlemi yatırırsınız.

G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
selam ustadlar klima alma arifesindeyim iki klima arasinda kaldim
daikin shira plus 18 lik 10400 tl
mitsubishi electric enviro me ap 18 lik 9385 tl
bu ikisi arasindan hangisini secmeliyim ve neden
alternatif marka model tavsiyelerinede acigim lutfen yardimci olun....

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
selam ustadlar klima alma arifesindeyim iki klima arasinda kaldim
daikin shira plus 18 lik 10400 tl
mitsubishi electric enviro me ap 18 lik 9385 tl
bu ikisi arasindan hangisini secmeliyim ve neden
alternatif marka model tavsiyelerinede acigim lutfen yardimci olun....
shira plus için özel fiyat mı aldınız. liste fiyatı 14000tl.

G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
shira plus için özel fiyat mı aldınız. liste fiyatı 14000tl.
mitsubishi icin ozel fiyat aldim evet ama daikin icin bayilerini aradim ozel bir fiyat durumu yok 11000 diyende oldu 10400 e buldum en son
ama siz oyle diyince kurt dustu icime?
bu fiyat olayini bir kenariya birakirsak iki secenek arasindan hangisi sizce bazi arkadaslar mitsubishinin gercek 18lik olmadigini soyluyorlar borularinin ince oldugunu ve 15 ila 16 btu arasinda oldugunu soyluyorlar shira daha performansli diyorlar siz ne dersiniz veya alternatif bir model oneriniz varmidir
simdiden tesekkurler

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
mitsubishi icin ozel fiyat aldim evet ama daikin icin bayilerini aradim ozel bir fiyat durumu yok 11000 diyende oldu 10400 e buldum en son
ama siz oyle diyince kurt dustu icime?
bu fiyat olayini bir kenariya birakirsak iki secenek arasindan hangisi sizce bazi arkadaslar mitsubishinin gercek 18lik olmadigini soyluyorlar borularinin ince oldugunu ve 15 ila 16 btu arasinda oldugunu soyluyorlar shira daha performansli diyorlar siz ne dersiniz veya alternatif bir model oneriniz varmidir
simdiden tesekkurler
Yanlış anlamayın 10-11bin tl büyük para
Maddi sıkıntınız yoksa amenna ama kendinizi sıkıp almaya calisiyorsanız
Şansım adına üzülürüm

Hangi şehirde ne yoğunlukta ısıtmasoğutma amaçla kullanılacak.

G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
Yanlış anlamayın 10-11bin tl büyük para
Maddi sıkıntınız yoksa amenna ama kendinizi sıkıp almaya calisiyorsanız
Şansım adına üzülürüm

Hangi şehirde ne yoğunlukta ısıtmasoğutma amaçla kullanılacak.
izmirdeyim hem isitma hem sogutma amacli olacak dogalgaz yok bulundugum bolgede
en ust kattayim fakat cati yok duvarlarin arasinda strafor var sadece yalitim olarak
10000 bencede buyuk para zaten o yuzden yazdim farkli tavsiyelerede acigim diye ama sordugum sorularin hicbirine yanit bulamadim simdiye kadar.
tekrar yazayim ben size
mitsubishi me ap ile daikin shira plus modeli arasinda hangisi daha iyidir? aralarinda 1000 tl fark mevcut
bunlarin disinda fiyat olarak bunlardan daha uygun ve performansi yuksek sorunsuz kullanabilecegim modeller nelerdir?
ona o kadar para vercegine atiyirum 6 ya 7 ye su markanin su modelini al diyebileceginiz model veya modeller mevcutmudur?
yada hic karistirma daikin al gec mi dersiniz ne dersiniz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
en ust kattayim fakat cati yok duvarlarin arasinda strafor var sadece yalitim olarak
10000 bencede buyuk para zaten o yuzden yazdim farkli tavsiyelerede acigim diye ama sordugum sorularin hicbirine yanit bulamadim simdiye kadar.
tekrar yazayim ben size
mitsubishi me ap ile daikin shira plus modeli arasinda hangisi daha iyidir? aralarinda 1000 tl fark mevcut
bunlarin disinda fiyat olarak bunlardan daha uygun ve performansi yuksek sorunsuz kullanabilecegim modeller nelerdir?
ona o kadar para vercegine atiyirum 6 ya 7 ye su markanin su modelini al diyebileceginiz model veya modeller mevcutmudur?
kullanılacak alan kaç m2

G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
tekrar yazayim ben size

kullanılacak alan kaç m2
30 m2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt