Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
120
33
Herkese merhabalar

Denizli'nin en uzak ilçesinde ikamet etmekteyim. salonum için klimaya ihtiyacım var

21-22 mt kare
Cephe = Güney + Batı öğle saatinden sonra güneş batasıya odanın içinde
6 mt kare cam var
2.7 metre tavan yüksekliği
Son katta oturuyorum (Çatı katı DEĞİL)
Isı yalıtım hem binada hem de çatı altında var.
4 kişi yaşamaktayız

Gelelim kararsız kaldığım noktaya
:)

bulunduğum ilçede sadece ARÇELİK_BEKO - VESTEL - BOSCH ve LG markalarının servisleri bulunmakta. Çevrem bu markalar dahilinde bir seçim yapmam konusunda ısrarcı... Sebebi ise il merkezine 100 km mesafede yaşadığımız için herhangi bir arıza yaşadığımızda servisler bu tarafa mesafe uzak diye 1 haftadan 10 günden önce gelmiyor gelirken KM başı para istiyorlar vb .... Aslına baktımızda benim gönlüm bizim burada servisi olmasada ;

Midea prime 12
Gree Aphro
Airfel LTXN35U

gibi çoğu WiFi uyumlu markalar modeller almaktan yana...

yukarıda saydığım şartlar, durumlar, servisi olan markaların ürünleri hakkında model tavsiyesi (ARÇELİK_BEKO - VESTEL - BOSCH ve LG) veya benim gönlümde olan modeller doğrultusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var

Yok mu bir yol gösterecek fikir verecek :)
Sanırım Çivril'de oturuyorsunuz. Bulunduğunuz yerden bir klima almak sizin adınıza daha iyi olur, çünkü servis durumu gerekirse sıkıntı çekebilirsiniz, ama hiçbir arıza da olmayabilir, bu tamamen öngörü.

Arçelik ve LG ürünlerine bakabilirsiniz. Kaliteli modelleri var.

A Çevrimdışı

afresiab

Yeni Üye
30 Tem 2021
13
35
Sanırım Çivril'de oturuyorsunuz. Bulunduğunuz yerden bir klima almak sizin adınıza daha iyi olur, çünkü servis durumu gerekirse sıkıntı çekebilirsiniz, ama hiçbir arıza da olmayabilir, bu tamamen öngörü.

Arçelik ve LG ürünlerine bakabilirsiniz. Kaliteli modelleri var.
Biliyorsunuz denizli yi :) memleketliyiz sanırım

Lg ve Arçelikte tavsiye ettiğiniz modeller var mı hocam ?
F/P ürün üzerine wifi takılı veya sonradan eklenebilen uygun fiyatlı modeller ?
arçelik Ekolojik 12325 e sonradan wifi takılıyor ama
Lg dual eco ya takılmıyor diye biliyorum ?

H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
120
33

Ben de Denizli Merkez'deyim. Lg Dual Plus alabilirsiniz, hem kaliteli bir ürün, hem de wifi var.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Herkese merhabalar

Denizli'nin en uzak ilçesinde ikamet etmekteyim. salonum için klimaya ihtiyacım var

21-22 mt kare
Cephe = Güney + Batı öğle saatinden sonra güneş batasıya odanın içinde
6 mt kare cam var
2.7 metre tavan yüksekliği
Son katta oturuyorum (Çatı katı DEĞİL)
Isı yalıtım hem binada hem de çatı altında var.
4 kişi yaşamaktayız

Gelelim kararsız kaldığım noktaya
:)

bulunduğum ilçede sadece ARÇELİK_BEKO - VESTEL - BOSCH ve LG markalarının servisleri bulunmakta. Çevrem bu markalar dahilinde bir seçim yapmam konusunda ısrarcı... Sebebi ise il merkezine 100 km mesafede yaşadığımız için herhangi bir arıza yaşadığımızda servisler bu tarafa mesafe uzak diye 1 haftadan 10 günden önce gelmiyor gelirken KM başı para istiyorlar vb .... Aslına baktımızda benim gönlüm bizim burada servisi olmasada ;

Midea prime 12
Gree Aphro
Airfel LTXN35U

gibi çoğu WiFi uyumlu markalar modeller almaktan yana...

yukarıda saydığım şartlar, durumlar, servisi olan markaların ürünleri hakkında model tavsiyesi (ARÇELİK_BEKO - VESTEL - BOSCH ve LG) veya benim gönlümde olan modeller doğrultusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var

Yok mu bir yol gösterecek fikir verecek :)
Merhaba iletişim bilgilerinizi erincmark@gmail.com ' a paylaşabilirseniz forum indirimimiz ile birlikte Midea Klima konusunda yardımcı olabiliriz. Midea için A Adem Helvacı 'nın youtube kanalında yaptığı bağımsız testleri inceleyebilirsiniz. Saygılarımla iyi günler.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
567

memleket çameli olsa klima ihtiyacı gerek kalmaz sdiye düşündüm

B Çevrimdışı

B.Tas

Yeni Üye
30 Tem 2021
6
39
Merhaba herkese,
35 metre kare, gün boyu güneş alan salonum için wifi özellikli veya sonradan wifi cihazı takabileceğim bir klimaya ihtiyacım var. Bütçem maksimum 4500 TL. Bana klima önerebilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Merhaba herkese,
35 metre kare, gün boyu güneş alan salonum için wifi özellikli veya sonradan wifi cihazı takabileceğim bir klimaya ihtiyacım var. Bütçem maksimum 4500 TL. Bana klima önerebilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Youtube Adem abinin youtube kanalını izlediniz mi? şartlarınız ve forum indirimi ile Midea bütçenize uygun ve yüksek performanslı olacaktır.

B Çevrimdışı

B.Tas

Yeni Üye
30 Tem 2021
6
39
Merhaba Youtube Adem abinin youtube kanalını izlediniz mi? şartlarınız ve forum indirimi ile Midea bütçenize uygun ve yüksek performanslı olacaktır.
Videoyu bulamadım, link atabilir misiniz? Ayrıca indirim için nereden almam gerekiyor?
Teşekkürler

A Çevrimdışı

afresiab

Yeni Üye
30 Tem 2021
13
35
Merhaba iletişim bilgilerinizi erincmark@gmail.com ' a paylaşabilirseniz forum indirimimiz ile birlikte Midea Klima konusunda yardımcı olabiliriz. Midea için A Adem Helvacı 'nın youtube kanalında yaptığı bağımsız testleri inceleyebilirsiniz. Saygılarımla iyi günler.
Merhaba Erinç bey
Geçtiğimiz 1 hafta boyunca A Adem Helvacı beyin midea ile alakalı tüm videolarını izledim ilk sıraya bu klimayı yazmamın sebebi buydu zaten. Fakat hem ürünün fiyatının yüksekliği hem de dediğim gibi uzak ilçede olmamız sebebi ile garanti bitiminde herhangi bir ihtiyaç halinde servislerin km başı geliş gidiş ücreti istiyor olması ve soruna 1 hafta 10 günde ancak müdahale etmeleri bu sebepten midea dan başka seçeneklere bizi yönlendiriyor. bahsettiğiniz indirim için şimdi mail ile bilgilerimi gönderiyorum

Bu arada size de bir sitemimi bildirmeden yapamayacağım syn Erinç Erinç bey DENİZLİ nin hem nufüs hem de yüz ölçümü olarak en büyük ilçesi olan ÇİVRİL yerine bizim yarım ölçeğimizde olan BULDAN ilçesinde satış ve servisinizin olupda burada olmaması konusunda size sitemlerimi iletiyorum.

Son düzenleme:
Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Videoyu bulamadım, link atabilir misiniz? Ayrıca indirim için nereden almam gerekiyor?
Teşekkürler
Merhabalar bu nasıl bir klimadır? Bunu alacağım eve, kullanan var mı?

image7d701e72f93152b8.png

Merhaba Yukarıdaki linkten İnceleyebilirsiniz.
B B.Tas erincmark@gmail.com adresine adres ve iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Ben ilgili yetkilli bayi ve bölge sorumlularının size ulaşmasını sağlıyorum.

JusThEnd JusThEnd, ürün hakkkında benim bilgim olumlu değil, ancak ben bağımsız yorum da yapamayacağım için yorumda bulunmam doğru olmaz. Sadece benim paylaştığım ürünün üründe kullanılan malzeme ve parça kalitesi olarak pek yakın bir muadil değil.

İyi günler,

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Merhaba Erinç bey
Geçtiğimiz 1 hafta boyunca A Adem Helvacı beyin midea ile alakalı tüm videolarını izledim ilk sıraya bu klimayı yazmamın sebebi buydu zaten. Fakat hem ürünün fiyatının yüksekliği hem de dediğim gibi uzak ilçede olmamız sebebi ile garanti bitiminde herhangi bir ihtiyaç halinde servislerin km başı geliş gidiş ücreti istiyor olması ve soruna 1 hafta 10 günde ancak müdahale etmeleri bu sebepten midea dan başka seçeneklere bizi yönlendiriyor. bahsettiğiniz indirim için şimdi mail ile bilgilerimi gönderiyorum

Bu arada size de bir sitemimi bildirmeden yapamayacağım syn Erinç Erinç bey DENİZLİ nin hem nufüs hem de yüz ölçümü olarak en büyük ilçesi olan ÇİVRİL yerine bizim yarım ölçeğimizde olan BULDAN ilçesinde satış ve servisinizin olupda burada olmaması konusunda size sitemlerimi iletiyorum.
Bu talebinizi kesinlikle ileteceğim, Ege bölge sorumlusu Orkun Beyin size en kısa sürede ulaşmasını sağlayacağım o size memnuniyetle elinden gelen maksimum yardımı da yapacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri