Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
teşekkürler. eski klima ev sahibinin. saklanacak...

lg'yi listeye aldım. değerlendireceğim. lg dual plus ayarında gree makine 4800
Geriye dönük bu konudaki mesajları okursanız LG dual serisinde memnuniyet nekadar fazla olduğunu görürsünüz.
Arçelik-Beko Ekolojik ve Prosmart serileride LG Dual aynı makina fiyat olarak bunlarada bakın

4000 bandınada alınacak elle tutulur başka makinada yok :alala

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Selamlar sota usta bugün LG dual Eco 9000 siparişi verdim netten 3500'e, 10 metrekare kuzey cephe yatak odası için.

Senin LG dual serisini beğendiğini, ve herkese bu makinayı önerdiğini bildiğim için bu cihazı aldım.

Vestel 7000 lik flora düşünmüştüm bir ara hem ucuz hemde metrekare olarak daha uygun olur diyerek ama canlı yayında Adem abiye sordum bırak o cihazı dedi

Airfel ile bu cihaz arasında kaldım bir ara ama geriye dönük forumu okudum, LG dual de karar kıldım.

Montaj esnasında vakum yaptıracağımı biliyorum.
Benim bakır boru hakkım 5 metre oluyor değilmi ustam.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
Selamlar sota usta bugün LG dual Eco 9000 siparişi verdim netten 3500'e, 10 metrekare kuzey cephe yatak odası için.

Senin LG dual serisini beğendiğini, ve herkese bu makinayı önerdiğini bildiğim için bu cihazı aldım.

Vestel 7000 lik flora düşünmüştüm bir ara hem ucuz hemde metrekare olarak daha uygun olur diyerek ama canlı yayında Adem abiye sordum bırak o cihazı dedi

Airfel ile bu cihaz arasında kaldım bir ara ama geriye dönük forumu okudum, LG dual de karar kıldım.

Montaj esnasında vakum yaptıracağımı biliyorum.
Benim bakır boru hakkım 5 metre oluyor değilmi ustam.
hayirli olsun. 5mt kadar bakır boru hakkınız var.
elektrik tesisatını sizin hazırlatip bağlatmanız gerektigini unutmayın.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Enazından klimanın yanına kadar 3lu priz hazırla çalıştırıp kontrol edip öyle gitsinler.

yanımızda test edecek kablo yok diye kıvırmalarına müsade etme.
Aynen hocam haklısın bende öyle düşündüm. Test edip değerlerini alsınlar, priz ve kablo hazırlayacağım.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
hayirli olsun. 5mt kadar bakır boru hakkınız var.
elektrik tesisatını sizin hazırlatip bağlatmanız gerektigini unutmayın.
Hocam satıcının elinde yokmuş cihaz, siparişim iptal oldu yani.

Ege ticaret diye bir site var İzmir'de şuan en uygun fiyat bu sitede. Bu siteden sipariş versem güvenilir mi acaba bu site.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sota usta benim 9000 lik lg yılan hikayesine döndü yahu. 3500 liraya verdiğim ilk sipariş, satıcının stoğunda olmadığı için iptal oldu, bu sabah ege ticaretten sipariş edecektim, ege ticaretde fiyat güncellemiş 9000 lik eco 3785 lira olmuş.

9000 lik lg dual klimaya bu parayı vereyimmi yada 3350 liraya airfel 9000 lik var hepsiburada, hangisini alayım kararsız kaldım. yatak odası kliması olacak.

arada 500 lira fark var ne yapayım sence. lg dual cihaz aradaki 500 tl farkı hak edermi, uzun vadede tüketim ve konfor olarak beni memnun edermi, airfel cihaza göre.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
döviz yükselir fiyatlar yükselir döviz düşer fiayatlar gene yükselir bu aç gözlüleri denetleyecek kimse yokmu olan hep vatandaşa oluyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,259
Aceleniz yoksa biraz bekleyin.
Doların aşağı yönlü çekilmesi nedeniyle
fiyatlarda düşüş olabilir.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
döviz yükselir fiyatlar yükselir döviz düşer fiayatlar gene yükselir bu aç gözlüleri denetleyecek kimse yokmu olan hep vatandaşa oluyor.
Vallahi aynen öyle durum hocam. 1 hafta önce 3500 olan cihaz şimdi 3800-3900 bantlarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri