Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
bende izmir çiğlideyim lg ısıtmak için izmirde yeter uydu için gittiğim evlerin bazılarında lg klimalara denk geldim ısıtmaları bayağı iyi.bende 15 sene önce aldığım lg beko klima var hala canavar gibi çalışıyor ısıtmasıda gayet iyi.param çok olsa me alırım fakat bu ortamda o kadar para verilmez al lg geç bence.
eyv kardesim oyle yapicam buyuk ihtimal

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bende izmir çiğlideyim lg ısıtmak için izmirde yeter uydu için gittiğim evlerin bazılarında lg klimalara denk geldim ısıtmaları bayağı iyi.bende 15 sene önce aldığım lg beko klima var hala canavar gibi çalışıyor ısıtmasıda gayet iyi.param çok olsa me alırım fakat bu ortamda o kadar para verilmez al lg geç bence.
Çiğlinin neresindesin acaba :) bir ara çayını içmeye geleyim :)

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Üst segment kalite isteyenler için net önerim direkt Midea olur, çok güzel cihazlar yapmışlar. Türkiye Distribitörü Fujitsu Generalinde distribitörü olan FGeurope . üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Midea'nın çok soğuk veya çok sıcak ortamlar için geliştirdiği kendi patentinde bazı teknolojiler var. Ayrıca Midea dünyadaki en büyük üreticilerden de biri birçok markanın asıl üretimlerini yapan firma. teknik servis, yedek parça vb. sorunları yaşamazsınız. Ayrıca ana distribitör ile de direkt iletişim kurabiliyorsunuz. Arçelik servisinde yaşadığım sorundan sonra bu basit gözüken önemli bir fark.

A Çevrimdışı

aher23

Yeni Üye
12 Kas 2020
6
33
C58D6CD0-3277-4DFB-BFDE-8E3097439426.jpg
Estağfirullah olur mu öyle şey.
Söylediğim durum tamamen olasılıklar arasında
Kullanmandan suan ne söylesek boş
Bir müddet kullanın baktınız randıman alamıyorsunuz.

Ozaman servis kaydı açar gereken işlemi yatırırsınız.
Tekrar merhaba lg nin sitesinde bu klima icin minimum boru boyu 3 mt gosteriyor icim rahat etmedigi icin saticiya mesaj yoluyla 14 gunluk cayma hakkimi kullanacagimi soyledim kabul etmedi son defa lg ile de gorusecegim yardimci olmazlarsa hakem heyeti yolu gorunecek cunku kiraciyim tasindigim zaman boruya para veremem ben.

G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
an itibariyle lg dual plus 18lik siparisi vermis bulunmaktayim
trendyoldan indirimde 4889 tlye aldim arkadaslar
almak isteyenler varsa trendyola bir baksin.
tavsiyeler icinde herkese ayri ayri tesekkurler umarim tercihimiz bizi yaniltmaz

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
an itibariyle lg dual plus 18lik siparisi vermis bulunmaktayim
trendyoldan indirimde 4889 tlye aldim arkadaslar
almak isteyenler varsa trendyola bir baksin.
tavsiyeler icinde herkese ayri ayri tesekkurler umarim tercihimiz bizi yaniltmaz
Gene bir midea aldınız aslında :) LG Klima markası değil. Bu vb. daha bir çok firmanın ana üreticisi dünya da Midea, bu nedenle tavsiye etmiştim. Bayisi filan değilim bu arada yanlış anlaşılmasın.

G Çevrimdışı

gezerakın

Yeni Üye
21 Kas 2020
11
37
Gene bir midea aldınız aslında :) LG Klima markası değil. Bu vb. daha bir çok firmanın ana üreticisi dünya da Midea, bu nedenle tavsiye etmiştim. Bayisi filan değilim bu arada yanlış anlaşılmasın.
onun farkindayim ama sonucta her markaninda kendi icinde siniflari vardir. bizimki mideanin hangi sinifi acep?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Midea çok büyük üretici olabilir ama üst segment cihaz üretimi yapmıyor.
(Birara orta segment uretimi yaptı artik onlarda yok)
Genellikle giriş sınıfı cihazlar üretiyor
sorunsuz,stabik f/p odaklı
Ama Midea türkiye son zamanlarda fiyat politikasini değiştirdi oyuzden artik midea önermiyoruz.

Ayni paraya daha islevsel daha performansli olan LG dual serisi Suan için favorim

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
onun farkindayim ama sonucta her markaninda kendi icinde siniflari vardir. bizimki mideanin hangi sinifi acep?
Açıkçası Midea yıl almasanız bile teknik servis ve yedek parça açısından ne yaşarsınız bilemiyorum, ben online bir iki işlerini yaparken markayı tanıdım, firmanın çok soğuk ve çok sıcak iklimlere özel üretim yaptığını filan gördüm . Birde benzer özelliklerdeki diğer üst segment bilinen markalar, fiyat açısından bu markanın çok üstündeydi. Yalnız bu kıyaslamayı premium üst segment için yazıyorum. Orta sınıf, klimaların hiçbiri arasında fark yok , belki mideanın hava filtreleme tekonolojisi daha özel, o farklıdır. .
Müşteri deneyimi aktarırsam yazlıkta Bosch markada bir kart sorunu yaşandı, Bosch'un çözmek için uğraşmadığı sorunu bu firma çözdü. İstanbul içi arkadaşım 2 adet amcasına aldırmış çok memnunlardı. Kendim içinde gelecek yıl almayı planladığım ürün şu
Bu Türkiyedeki en üst segment modeli , aynı özelliklerde başka bir markaya bakarsanız, tahminen fiyata artı 2000 -3000 eklenecektir. saygılarımla iyi akşamlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Midea çok büyük üretici olabilir ama üst segment cihaz üretimi yapmıyor.
(Birara orta segment uretimi yaptı artik onlarda yok)
Genellikle giriş sınıfı cihazlar üretiyor
sorunsuz,stabik f/p odaklı
Ama Midea türkiye son zamanlarda fiyat politikasini değiştirdi oyuzden artik midea önermiyoruz.

Ayni paraya daha islevsel daha performansli olan LG dual serisi Suan için favorim
Saygı duyarım, dediğim gibi ben kendi deneyimimi aktardım. Ancak fiyat konusu tüm markalarda kur kaynaklı. Ben biraz tüm seri ve modelleri incelemek zorunda kaldım Midea da, mühendis bakış açımla beğendim. Sadece algılananın dışında marka kalitesi düşünüldüğü gibi alt segment bir marka değil, benimde vurgulamak istediğim oydu zaten. Yoksa Arabada da herhangi bir üründe de Japondan şaşmam zaten

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt