Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
berbat bir cihaz ilk taktıklarında ısıtmadı gazı komple değiştirilidi tabi adamlar gelene kadar binkere aradım.bir müddet çalıştı daha sonra hiç çalışmıyordu meğer gazı kaçmış rekoru şerefsiz tam sıkmamış tekrar gaz basıldı.ben hiç memnun değilim keşki şota ustayı dinleyip lg alsaydım kafayı taşlara vuruyorum

Dış ünite ve kumandanın fotoğrafını koymanız mümkün mü? Gree üretimi miymiş gerçekten merak ettim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
telefonum eski model pek fotoğrafla işim olmaz o nedenle fotoğraf koyamam.ama tavsiyem şota ustayı dinleyip bir cihaz alın.böyle kurluk gibi şirketlerin çinden getirtiği dandik ürünlerden almayın.paranıza yazık.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
telefonum eski model pek fotoğrafla işim olmaz o nedenle fotoğraf koyamam.ama tavsiyem şota ustayı dinleyip bir cihaz alın.böyle kurluk gibi şirketlerin çinden getirtiği dandik ürünlerden almayın.paranıza yazık.
Hocam adamlar parana göre cihaz üretiyor.
Piyasada kullanılan çoğu giriş sınıfı cihaz
Çinde 50-60$ civarına üretiliyor.
TR minimum 3000tl satışa çıkıyor.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Slm değerli arkadaşlar klimanın ustaları Adem hocam ve sota kardeş Vestel flora doğa 12 lik klima m var soğutmada memnunum fakat bu aralar gece yatarken dikkatimi çeken bir bsey var klima kesik kesik üflüyor hani poyraz eser ya bir yüksek bir düşük üflüyor buda rahatsız ediyor gaz çekme sesi desek Gazi basta bir kere çeker bu 20 saniyede bir üfleme sesi değiştiriyor hangi fan kademesinde olursa olsun sizce durum nedir

V Çevrimdışı

volkan45

Yeni Üye
7 Eyl 2019
11
33
@
Tekrar değerlendirip nihai kararı vereceğim teşekkürker.

Sota Sota ,
Malesef klimalar uçtu LG klimanın 18000 olan modelini kasımda arkadaşıma 3500 tl ye aldık şimdi 3500 e 12000 lik anca alıyoruz keşke o zaman alsaymışım ama kısmet

Sota Sota Hocam merhaba sizinde önerileriniz sonrası S3-W12JA3AA klimayı aldım kurulum yapıldı genel itibari sessizlik ve soğutma olarak memnun kaldım size sorum klimanın içerisinde bulunan sağa sola havanın gitmesini sağlayan kanatlar servisin söylemesine göre bu modelde manuel elle ayarlanıyormuş kumandada SWİNG tuşu var basıyorum klimada tepki yok sadece kumanda göstergesinde işaretler çıkıyor bu durum doğru mudur daha önce deneyimleme şansınız oldumu yada benim klimamda bir sorun mu var acaba servis sallayıp geçti mi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
@

Sota Sota Hocam merhaba sizinde önerileriniz sonrası S3-W12JA3AA klimayı aldım kurulum yapıldı genel itibari sessizlik ve soğutma olarak memnun kaldım size sorum klimanın içerisinde bulunan sağa sola havanın gitmesini sağlayan kanatlar servisin söylemesine göre bu modelde manuel elle ayarlanıyormuş kumandada SWİNG tuşu var basıyorum klimada tepki yok sadece kumanda göstergesinde işaretler çıkıyor bu durum doğru mudur daha önce deneyimleme şansınız oldumu yada benim klimamda bir sorun mu var acaba servis sallayıp geçti mi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Hayirli olsun güle güle kullanın.
Sizin model Dual eco yani saga-sola salınım ve wi-fi özelliği bulunmamakta.

Bu özellikleri oldugu modelde Dual PLUS
aralarında 300tl civarında fark var.

PLUS ve Eco modellerin kumandası ortak

V Çevrimdışı

volkan45

Yeni Üye
7 Eyl 2019
11
33
Hayirli olsun güle güle kullanın.
Sizin model Dual eco yani saga-sola salınım ve wi-fi özelliği bulunmamakta.

Bu özellikleri oldugu modelde Dual PLUS
aralarında 300tl civarında fark var.

PLUS ve Eco modellerin kumandası ortak

Cevap için teşekkürler wifi özelliği olmadığını biliyorum lg müşteri hizmetleri ile görüştük uzun bekleyişin ardından sağa sola salınım mevcut bilgisini verdiler tekrar servis kaydı oluşturuldu bakalık ne çıkacak merak ettim :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Cevap için teşekkürler wifi özelliği olmadığını biliyorum lg müşteri hizmetleri ile görüştük uzun bekleyişin ardından sağa sola salınım mevcut bilgisini verdiler tekrar servis kaydı oluşturuldu bakalık ne çıkacak merak ettim :)
Saga-sola sanım mevcut ama manuel.
Cıhazın üzerine yerleşik yönlendirme motoru bulunmamakta.

V Çevrimdışı

volkan45

Yeni Üye
7 Eyl 2019
11
33
Saga-sola sanım mevcut ama manuel.
Cıhazın üzerine yerleşik yönlendirme motoru bulunmamakta.
Lg müşteri hizmetlerinin verdiği cevap aynen şu şekilde bakalım artık akşama belli olur :)

Beklettiğimiz için kusura bakmayın efendim.Görüşmeler ve kontroller sağlanıldı. Kumanda üzerindeki swing tuşuyla yön verebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt