Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

horatio

Yeni Üye
13 May 2020
4
48
Airfel LTXN35U midea üretimidir. Genel memnuniyet üst seviyede diyebilirim (Fiyatına göre)

Bütçe olarak nekadar ayırdınız.
3.500 liraya iyi bir model alırım diye düşünüyordum aslında. Fiyatlar bazı modellerde tahminimin dışında çıktı. Benim için öncelik elektrik tüketimi. Tek arada kaldığım nokta acaba yazdığım daikin ve airfel arasında sarfiyat farkı çok olur mu? Olmazsa airfel olursa mecburen daikin markasına yöneleceğim. İkisinin arasında 1.000 TL fark var. Uzun yıllar kullanacağımızı da düşünmek lazım. Nihai kararımı yönlendirmeniz neticesinde vereceğim. Vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
şota ustanın tavsiyesi dışına çıkmamak lazım ben gittim fujıplus diye adanada kurluk mühendisliğin çinde kime yaptırdığı belli olmayan bir klima aldım.berbat çıktı klimayı hangi çinli üretici yapmış onu bile bulamadım.

M Çevrimdışı

metuva

Yeni Üye
4 Kas 2019
14
44
Merhaba...Antalya’da yaklaşık 20 m2 olan kuzey ve doğu cephesi olan yatak odasında yaz ayında soğutma amacıyla kullanmak amacıyla bir klima arayışındayım. Sigma plus 9.000 btu model için 3.200 TL, Mitsubishi Electric EF 9000 btu model için 5.800 TL fiyat aldım. Sadece soğutma amacıyla yılda 3-4 ay kullanacağım bir klima için 5.800 TL vermek ne kadar mantıklı? Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
klima düşünenler kaçırmasın derim.

n11.com'dan WINDSOR 24K A++ KLİMA seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

3850 liraya denklemek için n11 den de 150 tl puan var.

Bayramda Mobil Uygulamada Geçerli Tık Hızında Kupon Kampanyası

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
klima düşünenler kaçırmasın derim.

n11.com'dan WINDSOR 24K A++ KLİMA seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

3850 liraya denklemek için n11 den de 150 tl puan var.

Bayramda Mobil Uygulamada Geçerli Tık Hızında Kupon Kampanyası
Bu klimayı kim yapar, kim satar,servis ağına kim bakar bilgi var mı.

gokhanyavuz Çevrimdışı

gokhanyavuz 

instagram: gokhanyavuz07
Yeni Üye
4 Nis 2020
18
iklimsa sigma derim. çok memnunuz sessiz çalışıyor. açıp kapatmaman lazım bir derecede durması lazım elektrik ücreti sabit olması için

S Çevrimdışı

SUPPORT

Yeni Üye
27 May 2020
5
37
Arkadaşlar merhaba
Adana da kendi evimi satın aldım şükür
25m2 salonu güney-doğu cephesi olan odaya klima almayı düşünüyorum ve hiç bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim
+ bebek var onada zarar vermeyecek model lazım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Arkadaşlar merhaba
Adana da kendi evimi satın aldım şükür
25m2 salonu güney-doğu cephesi olan odaya klima almayı düşünüyorum ve hiç bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim
+ bebek var onada zarar vermeyecek model lazım
Güneşe ateş etme sezonu başlamadan forumumuza gelen bir hemşom daha :kiskis

Merhaba hoşgeldin. Bütçe nedir, eviniz ara kat mı.

S Çevrimdışı

SUPPORT

Yeni Üye
27 May 2020
5
37
hoş buldum baboş :)

12 katlı apartmanın 4. katı 100.yılda esintisi güzel ancak bana yetecek kadar bebek pişik oluyor
3500-4500 arası hatta biraz daha çıkabilirim konu bebek olunca limit zorlanır mecbur

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
S.a arkadaşlar Arçelik 09325 9000 BTU klimam montajı bugün yapıldı 18 dk vakum yaptılar içime sindi

öncelikle yardımcı olan sota hocam ve herkese teşekkürlerimi sunuyorum

oFQCfc.png

7iE00l.png

s835Uk.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
S.a arkadaşlar Arçelik 09325 9000 BTU klimam montajı bugün yapıldı 18 dk vakum yaptılar içime sindi

öncelikle yardımcı olan sota hocam ve herkese teşekkürlerimi sunuyorum

oFQCfc.png

7iE00l.png

s835Uk.png

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Çalışma esnasında anlık tüketim verisi kaç watt'la geziniyor, bakma şansınız var mı? Kumandada enerji ile alakalı olan butona basılı tutunca klimanın ekranında tüketim değerini gösteriyor olması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt