Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

Musty37

Yeni Üye
26 Kas 2019
9
36
Dün keşif yapmaya arkadaşlar geldi , salon 2 odanın birleştirilmesiyle ince uzun bi durumda. O yüzden 21bin BTU gf60 ya da hj60 modelini önerdiler . Böyle olunca klima maliyeti yüksek oldu. Sizce ne yapmalıyım

M Çevrimdışı

Musty37

Yeni Üye
26 Kas 2019
9
36
Kroki cizebilirmisi alanlarin m2 yazarak

IMG_20191129_124917.jpg

Orta da kırma kapı var onu komple açıp kullanmak istiyoruz. Ev eski bina pencerler alüminyum

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
m.e klimaları çok güzel çok pahalı fakat elemanlarını sevmedim ben keşif için gelmişlerdi sanki küçük dağları onlar yaratmış gibi havalılardı hiç unutamıyorum o havaları.

K Çevrimdışı

Kaptan

Yeni Üye
27 Ara 2019
11
52
Selamun aleykum,

Başka forumlardan ki bazıları için burada oldukça olumsuz haberler olduğunu gördüm, tavsiyeler aldım (Gree diyeyim siz anlarsınız:) ) ancak ne hikmetse burayı daha güvenilir bulduğumu belirtmek isterim.

Arkadaşlar, 20 m2 iş yerimiz için yaz-kış kullanmak üzere klima arıyoruz. Yer Giresun bütçemiz biraz kısıtlı max 4.000 TL. Tavsiyelerinizi bekliyor çok teşekkür ediyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Selamun aleykum,

Başka forumlardan ki bazıları için burada oldukça olumsuz haberler olduğunu gördüm, tavsiyeler aldım (Gree diyeyim siz anlarsınız:) ) ancak ne hikmetse burayı daha güvenilir bulduğumu belirtmek isterim.

Arkadaşlar, 20 m2 iş yerimiz için yaz-kış kullanmak üzere klima arıyoruz. Yer Giresun bütçemiz biraz kısıtlı max 4.000 TL. Tavsiyelerinizi bekliyor çok teşekkür ediyorum.
Merhaba hosgeldınız. Oncekı sayfalara goz atarsanız bolca LG Dual serısı onerdıgımı gorursunuz.

LG Dual yakından gozatın Plus serısınde Wıfı, 4 yone hava salınımı standart olarak var.

K Çevrimdışı

Kaptan

Yeni Üye
27 Ara 2019
11
52
Merhaba hosgeldınız. Oncekı sayfalara goz atarsanız bolca LG Dual serısı onerdıgımı gorursunuz.

LG Dual yakından gozatın Plus serısınde Wıfı, 4 yone hava salınımı standart olarak var.

Hoşbulduk sağolun, hizli cevap icin teşekkürler.

Hocam wi-fi falan çok özellik aramıyorum. Asli görevini fazlasiyla yerine getirsin yeter. Yaz kış 12 saat bilfiil çalışacak bu anlamda ekonomik olmalı. Hangi seri çok anlamam klimadan siz söyleyin alayım ins.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
[Gizli İçerik]
Hoşbulduk sağolun, hizli cevap icin teşekkürler.

Hocam wi-fi falan çok özellik aramıyorum. Asli görevini fazlasiyla yerine getirsin yeter. Yaz kış 12 saat bilfiil çalışacak bu anlamda ekonomik olmalı. Hangi seri çok anlamam klimadan siz söyleyin alayım ins.
Ozaman LG Dual Eco bakın Temel ozellıkler harıcı ekstra fonksıyonu bulunmamakta.
Ailemden tutunda yakın arkadaslarıma kadar bu cıhazı bolca aldırdım.

K Çevrimdışı

Kaptan

Yeni Üye
27 Ara 2019
11
52
Hocam son birşey istiyorum.

Ilgili ürün Trendyol'da veya internette 2800 iken aynı ürün Yetkili satıcı'da 3700 Lira. Bu bariz fiyat farkı nedendir acaba. Ne yapmayalım sizce? Yıl farkı mi var, ne bileyim özellikleri mi farklı.. kodu falan aynı ama.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Istiyorum degil sormak istiyorum olacaktı, emrivaki gibi oldu kusura bakmayın.

K Çevrimdışı

Kaptan

Yeni Üye
27 Ara 2019
11
52
Sayın Sota Sota Hocam Fujitsu asyg 12 lltb klima önerdi bir arkadaş fiyatı 4.000 TL ne dersiniz? Fujitsu iyi midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri