Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
dış ortam sıcaklığı düşük olursa makina gazlamaz. iç-dış ortam sıcaklığı enaz 10 derece fark olmalı ki cihaz istikrarlı çalışsın.
Senin makina şuan sürekli termostat yaparak çalışıyordur.

A Çevrimdışı

ANIL34

Yeni Üye
16 Tem 2024
17
32
Airfel LTXM35N vs Kaira DTXR35E

Bir arkadaşıma klima alacağız, bu iki model arasında hangisi tercih edilmeli ?

Kaira wifi olduğu için daha önde duruyor ama genel olarak sizce hangisi daha iyi? Farklı bir model önerebilir misiniz benzer fiyat aralığında.Teşekkürler Sota Sota

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Airfel LTXM35N vs Kaira DTXR35E

Bir arkadaşıma klima alacağız, bu iki model arasında hangisi tercih edilmeli ?

Kaira wifi olduğu için daha önde duruyor ama genel olarak sizce hangisi daha iyi? Farklı bir model önerebilir misiniz benzer fiyat aralığında.Teşekkürler Sota Sota
her ikiside aynı makina sadece isimleri farklı.
Kaira :ok

Şok markette LG PC12SQ 25k düşmüş.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
592
18 derece, orta fana ayarla 5dk sonra ağız sıcaklığını termometreyle ölç.
servis geldi sorun yokmuş

içinde fan çok aşırı tozlanmış ondan yukarıdan çekilen hava fazla üflemediğinden üst frekansa geçmediğinden soğutamıyor muş

servis şaşırdı bu kadar aşırı toz olmasına daha 3 ay ancak oldu servis temizleme yapalı tek tek parçalar yıkanmıştı 3 ay önce

fanı yıkadı temizlediler 18 dereceye aldılar anında 1,2 kw tüketim yapmaya başladı evin içi buz gibi soğutmaya başladı klima

E Çevrimdışı

evrenselo

Yeni Üye
23 Haz 2024
14
31
IMG_0479.jpg
IMG_047814034738b026d1c6.jpg

merhaba 2 aylık lg klimamdan bu şekilde damlama oluşuyor normalmi yağ gibi bir sıvı

Q Çevrimdışı

Quad HD

Yeni Üye
3 Haz 2018
3
58
IMG_0479.jpg
IMG_047814034738b026d1c6.jpg

merhaba 2 aylık lg klimamdan bu şekilde damlama oluşuyor normalmi yağ gibi bir sıvı
Aynı şekilde su akıtma sorunu benim 31825 Beko klimamda da var ve bu damlalar klimanın içinden geldiği için tozlu oluyor leke yapıyor klimayı da benimkinin de altı flabı hep leke oldu, ve 2 aydır sorun çözülmediği için deneyerek öğrendim ki fan hızı düşük oldukça bu oluyor arttırınca su akışı azalıyor bende servis de çözüm bulamadı eşanjör bandı diye bir şeyi değiştirdiler yine çözülmedi sizin klimanız da çözüme ulaşırsa haber eder misiniz bende aynı tamiri klimam için istiyeyim firmadan

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Aynı şekilde su akıtma sorunu benim 31825 Beko klimamda da var ve bu damlalar klimanın içinden geldiği için tozlu oluyor leke yapıyor klimayı da benimkinin de altı flabı hep leke oldu, ve 2 aydır sorun çözülmediği için deneyerek öğrendim ki fan hızı düşük oldukça bu oluyor arttırınca su akışı azalıyor bende servis de çözüm bulamadı eşanjör bandı diye bir şeyi değiştirdiler yine çözülmedi sizin klimanız da çözüme ulaşırsa haber eder misiniz bende aynı tamiri klimam için istiyeyim firmadan
büyük ihtimalle düşük fanda evapta aşırı soğuk birikiyor. aşırı soğukta plastik kasayı da soğutunca terleme başlıyor

Q Çevrimdışı

Quad HD

Yeni Üye
3 Haz 2018
3
58
büyük ihtimalle düşük fanda evapta aşırı soğuk birikiyor. aşırı soğukta plastik kasayı da soğutunca terleme başlıyor
Bende öyle düşünüyorum da hocam bunda su Vestel floradaki gibi kasadan yoğuşma görmüyorum bunda içerden gelen su fan ile atılıyor bende veya drenaj tavasının arka kısmından sızıp fanın altından gelip alt panelden damlıyor, ama eşanjörün üstünden su dökersem kesintisiz taşmasız gidere akıyor fakat kendim açtığımda 3 veya 4 üncü kademelerde bile aynı sorunu yaşadığım oldu ne olmuş olabilir sizce ? Servis bulamıyor çünkü 2 aydır

Geri
Üst Alt