U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
16 diye gördüm sizin rakamı da. Arada fiyat farkı var. Doğrudur hocam. Dediğiniz gibiyse de zaten gerek yok. Hayırlı olsun diyeyim.
inidirim vardı dün. Sepette15200 e düşüyordu teknosada. Satıcı ise teknosa. Birde diğer satıcılardan önemli ürün alma taraftarı değilim çünkü bir iki defa sıkıntı yaşadım canım çok sıkılmıştı, çözüldü tabi ama uğraştırdı baya o yüzden resmi satıcılardan almaya gayret ediyorum. Onlarda da problem olabiliyor ama bir şekilde sulh oluyoruz. :)

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eren15935

Aktif Üye
15 Ocak 2020
52
43
inidirim vardı dün 15200 e düşüyordu sepette teknosada satıcı teknosa birde diğer satıcılardan önemli ürün alma taraftarı değilim çok bir iki defa sıkıntı yaşadım canım çok sıkılmıştı çözüldü tabi ama uğraştırdı baya o yüzden resmi satıcılardan almaya gayret ediyorum onlarda da problem olabiliyor ama bir şekilde sulh oluyoruz :)
Aynen öyle hocam. Büyük ürün alırken insan illa çekiniyor. Neler okuyoruz neler. Umarım sıkıntı yaşamazsınız. 🤔

D Çevrimdışı

Dodo09

Yeni Üye
12 Tem 2023
6
38
0961D0F3-3BC4-4394-AD31-DF484431AD9A.jpg

28.500tl 12binBtu

D Çevrimdışı

Dodo09

Yeni Üye
12 Tem 2023
6
38
İstanbuldayım aslında salon 25 metre kare 12 binlik yeter gibi noviro modeli.bir tık buyugu aslında iyi olur ama bana pahalı gelio 34.300tl

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
kampanyalı fiyata %20 eklenince agustos taksitli fiyat oluyor.
O zaman verdikleri fiyat taksitli fiyat. Ama onunda detayını yazmaya zahmet etmemişler. :deli1

Bence yine de LG. Özellikle fiyat konusunda ve ürün performansı konusunda novironun dual plus' tan o kadar fiyat farkına karşılık ne farkı var?

D Çevrimdışı

Dodo09

Yeni Üye
12 Tem 2023
6
38
O zaman verdikleri fiyat taksitli fiyat. Ama onunda detayını yazmaya zahmet etmemişler. :deli1

Bence yine de LG. Özellikle fiyat konusunda ve ürün performansı konusunda novironun dual plus' tan o kadar fiyat farkına karşılık ne farkı var?
Fiyat farkına karşılık gelirmi bilemem
Tabi ama benim görebildiğim
-sessizliği
-enerji sınıfı verimliliği
diyebiliriz

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
geçen gün yatak odasına toshiba taktıran arka komşu dünde salona m.e taktırdı tam benim duvarın karşısına dış üniteyi taktırar gerçekten çok sessiz çalışıyor dış ünite gece saaat 3 te sezsizlikte dinledim çok hafif bir ses geliyordu oda belli bile olmuyordu.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868
Fiyat farkına karşılık gelirmi bilemem
Tabi ama benim görebildiğim
-sessizliği
-enerji sınıfı verimliliği
diyebiliriz
Elektronik cihazlara biçilen ortalama ömür 10 yıl. Bu süreden sonra ne kadar süre çalışırsa kar saymanız gerekir.
ME'nin LG göre daha verimli olduğu ve malzeme kalitesi olarak daha iyi durumda olduğu aşikar yanlız aradaki fiyat farkını Enerji tüketimi (fatura olarak) kapatmanız imkansız.

Geri
Üst Alt