C Çevrimdışı

Cemals

Yeni Üye
11 Kas 2022
5
41
Eca Niobe blue tavsiye etmez misiniz?
Bu sorunun cevabını bende arıyorum üstadım.

Ayrıca şu dönem klima alınırmı yaza yatırım yapmak için, klima fiyatları düşermi bilemedim bende çok kararsızım..

Bu donem klima alınmalı mı yoksa beklemelimiyiz, fikri olan belirtebilirmi arkadaşlar?

Fair Play Çevrimiçi

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Klima kışın alınır hem fiyat uygun olur hemde servis hemen gelir kurulumu rahat rahat yapar.

Hocam bizdeki enflasyonla bazı eski bilgilerimiz malesef geçerli değil. Kasım indirimlerini takip edin derim ben.

27 kasım son indirim verilecek hafta. Sonrasında standart %10 15 minimum zam gelebilir (gelmediği ürün olmayınca) ve belki de bazı markalarda klima bile bulunamayabilir.

B Çevrimdışı

burakyalcn

Yeni Üye
15 Kas 2022
2
34
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. bir klima alma niyetindeyim. salon 35-40 m2 civarı güney ve batı cephesi yazın çok güneş alıyor.
evimde kullandığım ürünlerden dolayı LG niyetim var ama başka marka tavsiyelerinizi de bekliyorum.

111111.jpg

(R410A Gaz Tipi)

hangisini tavsiye edersiniz. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. bir klima alma niyetindeyim. salon 35-40 m2 civarı güney ve batı cephesi yazın çok güneş alıyor.
evimde kullandığım ürünlerden dolayı LG niyetim var ama başka marka tavsiyelerinizi de bekliyorum.

111111.jpg

(R410A Gaz Tipi)

hangisini tavsiye edersiniz. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
sirius deluxe serisini stokta bulmanız çok zor çok eski makina.

diğer modeller tamamen aynı
sadwce UV ve tasarım farkı bulunmakta.

C Çevrimdışı

Cemals

Yeni Üye
11 Kas 2022
5
41
Hocam bizdeki enflasyonla bazı eski bilgilerimiz malesef geçerli değil. Kasım indirimlerini takip edin derim ben.

27 kasım son indirim verilecek hafta. Sonrasında standart %10 15 minimum zam gelebilir (gelmediği ürün olmayınca) ve belki de bazı markalarda klima bile bulunamayabilir.
1 hafta daha bekleyeceğim fiyatları takip ederek, teşekkür ederim yanıtınız için,

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Sota Sota Başkanım okula iki adet 18lik klima alınacak. Aklıma hemen önceki konulardan da senin önerdiğin LG Dualcool geldi. Onun dışında benzer fiyatlı ürün tavsiyen olur mu, yoksa bu model yeterli midir?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Sota Sota Başkanım okula iki adet 18lik klima alınacak. Aklıma hemen önceki konulardan da senin önerdiğin LG Dualcool geldi. Onun dışında benzer fiyatlı ürün tavsiyen olur mu, yoksa bu model yeterli midir?
Fiyat/Performans olarak elle tutulacak çok makina yok.

Dün arkadaşım maddi gerekçeler nedeniyle
Daewoo markalı (vestel üretimi) yapma etme dedim ama dinletemedim satın aldı.
15lik 7500tl.

konuya dönecek olursa LG makinalar güzel montajla uzun seneler sorunsuz götürür.
Midea markalı ve Midea üretimi başka markaları da listeye ekleyebilirsin

Servis yaygın olsun dersen
LG - ARÇELİK ortak üretimi ARÇELİK-BEKO
montaj kiti alüminyumdur.

GREE ve Haier zaten listetemize eklenmiyoruz.

Geriye Tos,pan,Me,MHI kaldı onlarada güç yetmez. :kiskis

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Bu sorunun cevabını bende arıyorum üstadım.

Ayrıca şu dönem klima alınırmı yaza yatırım yapmak için, klima fiyatları düşermi bilemedim bende çok kararsızım..

Bu donem klima alınmalı mı yoksa beklemelimiyiz, fikri olan belirtebilirmi arkadaşlar?
Ben aldım 12 binlik olanı. Isıtması iyi sesi az, kumandası çok küçük hele kumanda ekranı çok zor görülüyor. Ekstra bir çok şeyi ayarlamak zor... Ama makine iyi. haier diamond serisinin aynısı. Dış unite Hitachi üretimi

S Çevrimdışı

Scheibe1912

Yeni Üye
9 Ağu 2022
2
28
Fiyat/Performans olarak elle tutulacak çok makina yok.

Dün arkadaşım maddi gerekçeler nedeniyle
Daewoo markalı (vestel üretimi) yapma etme dedim ama dinletemedim satın aldı.
15lik 7500tl.

konuya dönecek olursa LG makinalar güzel montajla uzun seneler sorunsuz götürür.
Midea markalı ve Midea üretimi başka markaları da listeye ekleyebilirsin

Servis yaygın olsun dersen
LG - ARÇELİK ortak üretimi ARÇELİK-BEKO
montaj kiti alüminyumdur.

GREE ve Haier zaten listetemize eklenmiyoruz.

Geriye Tos,pan,Me,MHI kaldı onlarada güç yetmez. :kiskis
hocam yardımcı olursanız sevinirim 12 lik 7 bin tl ye mediamarktan almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz 20 metrakere gibi bir oda için izmir de yoksa 2500 daha verip lg dual cool mu veya başka birşey mi.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
hocam yardımcı olursanız sevinirim 12 lik 7 bin tl ye mediamarktan almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz 20 metrakere gibi bir oda için izmir de yoksa 2500 daha verip lg dual cool mu veya başka birşey mi.
fujıplus 2-3 yıldır kullanıyorum adanada kurluk mühendislik diye firma çinde ucuz olarak yaptırmış ben taktırdıktan sonra çok sorunlar çıkardı aldığıma beni pişman etti maddi durum iyise midea yoksa lg alabilirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt