Klima önerisi

Y Çevrimdışı

YdemirRamazan

Yeni Üye
6 Tem 2024
4
37
İyi günler ustalarım . Klima konusunda tavsiyelerinizi alabilirmiyim rica etsem.Daha önce iklimsadan mıtsubishi hevy 18 btu premium klima aldım aldığıma alacağıma pişman oldum. Klima kurulduğu günden itibaren ses yaptı ne servisi ses problemin çöze bildi ne de değişim yaptılar uğraştırıp durdular illallah ettirdiler . O yüzden adam akıllı iç dış ünite sessiz bir klima düşünüyorum almışken iyi bişey olsun istiyorum.
Aklımda olan 18 btu mıtsubishi electrick legendera serisi. Bu klima hakkında düşüncelerinizi alabilimiyim veya sizlerin önerebileceginiz klima varsa önerebilirmisiniz rica etsem.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
ME LEGENDERA alınabilecek en güzel klimalar birisi. Fiyat aldınız mı.? Şuan 3+7 yıl garantiyle satılıyor.

Y Çevrimdışı

YdemirRamazan

Yeni Üye
6 Tem 2024
4
37
ME LEGENDERA alınabilecek en güzel klimalar birisi. Fiyat aldınız mı.? Şuan 3+7 yıl garantiyle satılıyor.
Evet ustam bi yerden fiyat aldım 85 dedi ama bi kaç yerden daha alacagım. Bu ay içinde alıp kurulumunu yaptıracağım inşallah. Benim için en önemlisi performans ve iç dış ünitelerin sessiz çalışması . Çünkü hem ısıtma hem soğutma için kullanacagım. Bildiğim kadarı ile de ME legendera iç dış direk taylant ve r32 gazlı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Evet ustam bi yerden fiyat aldım 85 dedi ama bi kaç yerden daha alacagım. Bu ay içinde alıp kurulumunu yaptıracağım inşallah. Benim için en önemlisi performans ve iç dış ünitelerin sessiz çalışması . Çünkü hem ısıtma hem soğutma için kullanacagım. Bildiğim kadarı ile de ME legendera iç dış direk taylant ve r32 gazlı
Benim de hatırladığım kadarıyla TR üretimi değil. ME alacaksınız elinizi çabuk tutun 10 yıl garanti hediyesini kaçırmayın.

Y Çevrimdışı

YdemirRamazan

Yeni Üye
6 Tem 2024
4
37
Benim de hatırladığım kadarıyla TR üretimi değil. ME alacaksınız elinizi çabuk tutun 10 yıl garanti hediyesini kaçırmayın.
Bir hafta içerisinde halledeceğim inşallah. Ustam iç dış ünite çalışma konusunda bilginiz varmı yani ürün sessiz mi çünkü mitsubishi havy de yaşadığım sorunu bunda da yaşamak istemiyorum. Veya sizlerin 18 btu iç dış Ünite sessiz çalışan önenerebileceginiz bir klima varmı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Bir hafta içerisinde halledeceğim inşallah. Ustam iç dış ünite çalışma konusunda bilginiz varmı yani ürün sessiz mi çünkü mitsubishi havy de yaşadığım sorunu bunda da yaşamak istemiyorum. Veya sizlerin 18 btu iç dış Ünite sessiz çalışan önenerebileceginiz bir klima varmı
En yüksek fanda 46db A

me.png

sese52d73a2407bc318.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Çok teşekkür ederim ustam. 18 btu Daykın emura3 ile ME legendera serisi arasında kalmıştım ama kararımı büyük ihtimalle ME legandera dan yana vereceğim .
Emura, Legendera serisine denk makina değil.! Tasarım yükü ve SEER değerlerine baktığınız bu net şekilde anlarsınız.

Geri
Üst Alt