klima kampanyaları

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
arkadaşlar fujitsu güzel kampanya yapmış ikincisi %50 indirimli olarak.değerlendirilebilir bir kampanya bana göre.tabi bir klimaya ihtiyacı olan arkadaşlar için bu durum geçerli olmaz ama en azından başka alacak olan bir arkadaşla birleşilmesi halinde iki tarafta karlı çıkar.

9GA7N9.png

FİYAT LİSTESİ:

oEpmW9.png

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

general klimada splitte farklı bir model üretmiş.bana göre güzel bir üretim ve doğru düşünülmüş bir model.gerek küçük çaplı işyerleri için gerekse 24000 btu nun yeterli gelmediği her alanda bu model tercih edilebilir.multi yerine tek olması güzel olmuş.özelikle zor kış şartlarında olanlar ve yaşadıkları alanlar büyük olanlar için çok işe yarayacağını düşünüyorum.

3AMVn9.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,902

%50 Çok Cazip Kampanya Olmuş

Paylasım Icın Tesekkurler...

J Çevrimdışı
1 Eki 2016
14

Bana 24000 yetmez, öyle duvar tipinden başka cihazda almam diyenler için Mitsubishi Electric markalı ürünlerde alternatif olabilir. Sadece general 10 kW satmiyor :) Böyle bi cihaz arayışında olup Mitsubishide en büyük duvar tipi cihazın 71 kodlu urunler olduğunu düşünenler yetkili satıcı ile gorusup ihtiyacını dile getirirse 100 kodlu duvar tipi ürünlere ulasabilir. Monofaze ve trifaze seçeneği bulunuyor :) Bknz : Mitsubishi Electric PAC fiyat listesi.. Öyle tekel olmak yok general amca :)

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

DümDüzMurat' Alıntı:
Bana 24000 yetmez, öyle duvar tipinden başka cihazda almam diyenler için Mitsubishi Electric markalı ürünlerde alternatif olabilir. Sadece general 10 kW satmiyor :) Böyle bi cihaz arayışında olup Mitsubishide en büyük duvar tipi cihazın 71 kodlu urunler olduğunu düşünenler yetkili satıcı ile gorusup ihtiyacını dile getirirse 100 kodlu duvar tipi ürünlere ulasabilir. Monofaze ve trifaze seçeneği bulunuyor :) Bknz : Mitsubishi Electric PAC fiyat listesi.. Öyle tekel olmak yok general amca :)

kardeşim şu fiyat listesi görünmüyor yeniden bir ekklermisin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,902

Fiyat Listesini Yeni Bir Baslıkta Paylasalım Konu Icersınde Gozden Kacıp Kaybolur

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23
Arkadaşlar hayırlı günler hayırlı işler hayırlı cumalar izmirde uygun fiyatın yanında kalitesi servis sunan klima satıcıları bilen varmı? Klimalar panasonic etherea veya mitsubishi olacak teşekkür ederim

Geri
Üst Alt