Klima Bakımı

• Konbuyu başlatan Acemi Klimacı
  • Başlangıç tarihi
A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar yaz ayı yavaştan geliyor. Klimalara yavaştan bakım zamanı geldi. Benim klima az bir şey toz var buraya cift falan sıkıp bakım yapmayı düşünüyorum. Fanı falan sökemem onu da döndürerek su püskürtmeyi düşünüyorum.

Vananq.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714
Cvp: Klima Bakımı

Geçen Bende Söktüm Komple Fan ve Blower Dahil Tertemiz Ettim Fotolar Duruyor Ekleyeyım Aklıma Getirmişken.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Geçen Bende Söktüm Komple Fan ve Blower Dahil Tertemiz Ettim Fotolar Duruyor Ekleyeyım Aklıma Getirmişken.
Ben sökemem. Elim sakattır sakardır. Telefonun ekranını değiştirmek için ekranı söktüğümde telefonun kasasına zarar vermiştim.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Miyavvvvvvvvvv mauvvvvv klima bakımı zamanı yaza girmeden evvel yaptırın gariiii. Yoksa klimarınız hele dandik Arçelik Beko ise su koyverir valla benden söylemesi. Ondan sonra Aaaaaaaaaa benim klimam soğutmuyoooo aaa ondan sonra ısıtmıyoooooo demeyin.

Iceman Çevrimdışı

Iceman

Yeni Üye
9 Tem 2016
17
26
Arçelik 4620 AY Klimamız var. 2004 yılında almıştık halada kullanırız. Neyse geçen bir sökeyim dedim. Dışındaki plastik, su atma haznesi, hava yönlendirme kanatları vb. bayağı bir söktüm ama bir türlü içindeki fanı sökemedim. En sonunda temizlik için servise verdim kurtuldum.

TURKCELL TURBO T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714

@Iceman Blowerı Sokmeye Oldukca Yaklakmıssın

Sokememenın Sebebı Motor Mılının Fanın Icıne Gırmesı ve Cıvataya Sabıtlenmesı

Fan Uzerınde Delıgı Farketmıs Olman Lazım O Cıvatayı Sokmus Olsaydın Komple Cıkarmıs Olurdun

Elıne Saglık Genede

Senın Benım Bakım Yaptıgım Konuya Etıketlıyorum

Ordan Devam Edebılırız.

Iceman Çevrimdışı

Iceman

Yeni Üye
9 Tem 2016
17
26

Eve dediğiniz yeri fark ettim ama o civatayı bir türlü sökemedim ne yaptıysam yerinden çıkmadı bende çok uğraşmak istemedim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714

Tıtresımlı Calısan Yerlerde Kullanılan Cıva ve Saplamalarda

Cıvata Ilacı Surulu (loctite) Denır Cıvata Resmen Yapısır Oraya Sokmek Oldukca Zor Olur

Sokememe Sebebınız Budur.

222626913_tn30_0.jpg

Geri
Üst Alt