Klima Bakımı Hakkında Püf Nokta

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204
Arkadaşlar merhaba daha önce bahsettiğimiz bir konu vardı. İç ünitenin basınçlı su ile yıkanmasını görüyordunuz bende sol taraftaki salyangoz fanın oturduğu burcun içinde özel bir yağ olduğunu ve oraya suyun gelmemesi gerektiğini söyledim. 
Geçenlerde bir arkadaşımın klimasını de montaj-bakım-montaj yaptım ve size o bölümün resmini çektim. İşte klimadan bazı sesler duymanızın nedeni bu olabilir. O yağ gittikce klimanızında kuş sesi gibi yada farklı sesler çıkmaya başlıyabilir. 

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204
Cvp: Klima Bakımı Hakkında Püf Nokta

@9köy hocam bu konuyla ilgili konuşmuştuk bak kaçırdın sen bunu resmini çekip attım buraya yoksa @ttaha ylamı konuşmuştuk oda bir gitti bidaha gelmiyor.

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

bozdem' Alıntı:
@9köy hocam bu konuyla ilgili konuşmuştuk bak kaçırdın sen bunu resmini çekip attım buraya yoksa @ttaha ylamı konuşmuştuk oda bir gitti bidaha gelmiyor.

Kesin birkac gin ust uste hastane durumundan gormemisimdir . Deliriyorum resmen 3 haftadir bir olacimi yazamadilar  dun yazdilar bu kzde 3 kutu yazilacak ilaci 1 kutu yazmislar. Kendileri hata yapinca mubah biz hata yapmadan birsey sorsak gunah. demiyorlar hic bu insanlar nasil  gelio  gidiyorlar. Hasa doktorlarin bazilari kendilerini dunyalari  ben yarattim saniyor. basindaki profu mutevaziyken onlardan iyi ornek alacagi yere. Ama goremedikleri hic  bir zaman o hocalari ayarina gelemezler bu godosle ben suan prof olan  hocalarinin  ilk docentlik seminerine gitmistim  uzmanken neyse profkende syni mutevazi insan simdiki yeni yetmelerin bir cogu ya eski ahlaki boxuklari ornek sliyor yada kendi kafasinca insanlarini kolelestirdiklerini  sanip halt isliyorlar.

eline saglik guzel konu ben istemistim aynen ama burdan cok su kacmaz  biraz dikkatle aynen birde gresi dedigin gibi bollastirdinmi.

Ttaha tam  kacakmis ne diyelim =)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571

guzel paylasım  :ok:

Geri
Üst Alt