Kiwi markadan uzak durun !

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Geçen sene bimden kiwi marka su ısıtıcısı aldım. Arızalı olduğu için Müşteri hizmetlerini arıyorum. Telefonu açan yok. Yanıt veren yok. Sonra şikayet var sitesini inceledim. Bir baktım ki aynı sorunlardan çok insan var. Müşterilerini mağdur eden bir dandik firma daha listeye eklendi.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu kiwi dir , cvs dir felan bu tarz markaların ürünleri cidden çok dandik ve satış sonrası hizmet yok. Pitbull Pitbull un dediği gibi bu tarz markalara yönelmektense yine uygun fiyat sunan Sinbo markaya yönelinebilir , hiç olmazsa satış sonrası bir muhattap bulunabiliyor.

Mesela geçenler de Sinbo'nun uygun fiyatlı bir çay makinesini inceledim , çok güzel paslanmaz çelik bir makine , makineye iki özellik koymuşlar hem kettle olarak , hem çay makinesi olarak çalışabiliyor. Ama gel gelelim makinenin tutma kolları , ısıtıcı yuvası ve demlik kapağı çok dandik plastikten. Yani böyle bir ürün yapıyosun ama ürünün plastik kısımları çok kötü. Haa gel gelelim orayıda kaliteli yaparsam 179 tl den satmam bu ürünü diyebilir tabi ? ne kadar ekmek o kadar köfte ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
THH yolu mevcutsa şansınızı deneyebilirsiniz.
Bizde de mısır patlatma makinesi mevcut, bir sıkıntısı yok.
Bu tür firmaların ürünleri genelde kullan at mantığı oluyor maalesef.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bilindik markadan şaşmamak lazım. Bundan sonra tövbe. Demiş ya ucuz mal alacak kadar zengin değilim. Aynen öyle
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

THH yolu mevcutsa şansınızı deneyebilirsiniz.
Bizde de mısır patlatma makinesi mevcut, bir sıkıntısı yok.
Bu tür firmaların ürünleri genelde kullan at mantığı oluyor maalesef.
Kıllığına başvurmak lazım aslında..

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
sinbu su kaçırınca prize gelmiş allahtan çabuk farkettim.bir dahada almadım.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yada herhangi bir KİWİ yetkili servis telefon numarası bilen var mı?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Kiwi marka şarjlı süpürge almıştım, 1 sene olacak şimdilik sorun yok. Bir şey olsa demek ki böyle bir durumla karşılaşacağız. Servis noktası olan ürünleri almak lazım. Aldığım Karaca marka su ısıtıcısındaki sorun nedeniyle İstanbul genel merkeze gitmesi gerekiyordu yollamadım. Her ile servis noktası oluşturmak çok mu zor? Gittikçe artan zehir gibi plastik kokusu nedeniyle kullanamadık. Gittim Altus aldım öbüründen bin kat daha iyi, koku yok servis noktası da var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri