Keşke hanımı dinleyip Vestel almasaydım

M Çevrimdışı

mustafas72

Yeni Üye
1 Mar 2018
31
Evet, başlıkta da belirttiğim gibi keşke vestel almasaydım. Tam dolu pillerle denediğim iki tane kumanda da tutukluk yapıyor. Sinir bozucu bir şekilde düğmeleri kırılacak şekilde tvye tutuyorum ama hiç oralı değil. İnternetten araştırdığım kadariyle servis bu konuya çözüm bulmuyormuş. Ne yapacağım ben şimdi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Oncelikle gecmis olsun
Benzer durum benim kablo tv kumandasinda vardi
Buna ek olarak birkac gune pili komple bitiriyordu
Kumanda degisimi yaptirdim sikinti ortadan kalkti

Servis kaydi acin mutlaka gereken yapılacaktır.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Bence internetten araştırdığım kadarıyla servis buna çözüm bulmuyormuş demek yerine bir servisi arasaymışsınız keşke ☺

0850 222 41 23 bi arayın belki yardımcı olurlar ☺

M Çevrimdışı

mustafas72

Yeni Üye
1 Mar 2018
31
Sorun televizyonunuzda olmasın?
sorun televizyonda olmasın derken?
Ben de öyle düşünüyorum... Zira iki kumanda denedim (birisi tv ile gelen orijinali diğeri bi dostumun verdiği üzerinde regal yazan ama tv ile uyumlu kumanda.) ikisi de anca dibinde o da tuşlara bastırmamla kullanılabiliyor.
Tabii ki de servisi yarın arayacağım...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
sorun televizyonda olmasın derken?
Ben de öyle düşünüyorum... Zira iki kumanda denedim (birisi tv ile gelen orijinali diğeri bi dostumun verdiği üzerinde regal yazan ama tv ile uyumlu kumanda.) ikisi de anca dibinde o da tuşlara bastırmamla kullanılabiliyor.
Tabii ki de servisi yarın arayacağım...

Her firmada hatalı üretimler olabilir. Önemli olan satış sonrası destek.:)

M Çevrimdışı

mustafas72

Yeni Üye
1 Mar 2018
31
Her firmada hatalı üretimler olabilir. Önemli olan satış sonrası destek.:)
keşke hanımı dinleseydim dememin sebebi; bir komşusunun Vestel buzdolabını ancak "şikayetvar.com"'a yazdıktan sonra ilgilenip yenisi ile değiştirmeleri. Tabi bu yıllar önceydi. Doğrusunu söylemek gerekirse ben de yerliden yanayım. Bu ülkede taş taş üstüne koyanın yanındayız her zaman...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
keşke hanımı dinleseydim dememin sebebi; bir komşusunun Vestel buzdolabını ancak "şikayetvar.com"'a yazdıktan sonra ilgilenip yenisi ile değiştirmeleri. Tabi bu yıllar önceydi. Doğrusunu söylemek gerekirse ben de yerliden yanayım. Bu ülkede taş taş üstüne koyanın yanındayız her zaman...

Televizyonunuzdaki IR (Kızılötesi) sensör de sorun olabilir. İç bağlantılarında dikkatten kaçan bir sorun olmuş olabilir üretim esnasında.
Servis çağırdıysanız onlar televizyonunuza bakacaklardır zaten.
Ki Vestel'de servis konusuna ağırlığını artırmış bir firma. Bunu kimse inkâr edemez bence.
Servis ağı, hizmet kalitesi olarak kendini geliştirmiş bir firma. :)

Geri
Üst Alt