kesintisiz güç kaynağı tavsiyesi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Elektrik voltaj dalgalanmasından sadece tv degıl dıger beyaz esya , elektronık aletlerınızde nasıbını alacaktır.

butcenız dogrultusunda tam otomatik 10kw civarı regülatör almanız yönünde olacaktır.

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Elektrik voltaj dalgalanmasından sadece tv degıl dıger beyaz esya , elektronık aletlerınızde nasıbını alacaktır.

butcenız dogrultusunda tam otomatik 10kw civarı regülatör almanız yönünde olacaktır.
düşük elektrik içinde etkilimi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evinizi sigortalatın...
eşyaları karşılayan çok pahalı

biraz araştırma yaptım kw hesaplayıcı var oraya evdeki eşyaları giriyorsun sana kw yi söylüyor benimki 1400 va çıktı yani 2 kw yeterli sanki.bu peki evde nereye takılıyor. şalterlerin olduğu yere mi.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
düşük elektrik içinde etkilimi

eşyaları karşılayan çok pahalı

biraz araştırma yaptım kw hesaplayıcı var oraya evdeki eşyaları giriyorsun sana kw yi söylüyor benimki 1400 va çıktı yani 2 kw yeterli sanki.bu peki evde nereye takılıyor. şalterlerin olduğu yere mi.

Şunun gibi bir şey :ok

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. ama line-interactive değilde online tipi ups alırsanız onlar da regülatorlü olluyor haberiniz olsun.
piyasad satılan regülator denen aygıtlar ise kjoca bi binayı regüle eden aletlerdir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri