Kendi Dijital Saatinizi Yapın

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,278
64
Ne demek dostum seviliyorsun ama hemen yarın gelmen lazım ramazan,a giriyoruz ona göre :mutlu :ok
Teşekkür ederim ,aynen 😍 ,ramazan dediğin kaç gün ,30. Allah kerim,bir bakmışsın pat :)
Dün kız kardeşimi aradım "geliyorum köprüdeyim ,kuru fasulyeyi koy ocağa" dedim. "Aaaa,gerçekten mi önderi arayayım hemen eve erken gelsin " dedi ,önder eşi ,"ara, beni karşılasın bakayım" dedim :kiskis
Sonra önderi aradım,"şaka len önder ,otobüs kaç para biliyormusun" dedim ,o da inanmış iyimi,sonra eve gidince kardeşim " önder alo gelecek sen eve geliyorsun " demiş,bizim önder de" bana ne senin abinden,git sen karşıla " demiş :haha1

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,624
59
Ben kaçar artık sabah oluyor yarın işler yoğun evde yarın pazar alışverişi var öğleye kadar yapmamız lazım namazdan sonra hanımlara mukabele var hanım oraya gidecek bende evde hani hasta var,ya onunla ilgilenecem herkese hayırlı geceler güzel bir pazartesi sabahına uyanmanız dileklerimle gününüz aydın olsun inşallah.

b56f4b0cb45b1b42cb46e66e45788ae2.jpg

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,278
64
Ben kaçar artık sabah oluyor yarın işler yoğun evde yarın pazar alışverişi var öğleye kadar yapmamız lazım namazdan sonra hanımlara mukabele var hanım oraya gidecek bende evde hani hasta var,ya onunla ilgilenecem herkese hayırlı geceler güzel bir pazartesi sabahına uyanmanız dileklerimle gününüz aydın olsun inşallah.

b56f4b0cb45b1b42cb46e66e45788ae2.jpg
İyi geceler :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri