KeepSolid VPN 6 ay 2 gün Ücretsiz Üyelik

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
internette gördüm ve denedim 6 aylik ücretsiz deneme üyeligi aldim lazim olanlar icin haber vereyim dedim

yapmaniz gerekenler siteye üye olmak ( gecici mail adresi servislerinden birisiyle üye olabildim hesabinizi onaylamadan mail sayfasini kapatmayin)
my account bölümünde "Redeem a Code" bölümüne "VPNMACXDNS" kodunu girin basinda sonunda bosluk olmamasina dikkat edin kopyala yapistir ise yaramazsa elle yazmayi deneyin bazi kisiler bir kac kere girdikten sonra kabul etmis ben tek seferde kopyala yapistir ile kodu girdim ve oldu. vpn uygulamasini indirin üye oldugunuz email ve sifreniz ile giris yapin
hayirli olsun

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Bazı internet tarayıcılarında da bu özellik var. Sizin yazdıklarınız farklı bir durum mu?

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Bazı internet tarayıcılarında da bu özellik var. Sizin yazdıklarınız farklı bir durum mu?
tarayicilardaki vpn özelligi sadece tarayicidan giden baglantinizi dis gözlere karsi korur bu tarz vpn servisleri tek bir programi, bütün pc yi hatta modem/router üzerinden bilgilerini girerseniz evden cikis yapan bütün baglantiyi gizler.
cihazlarimizi birer daire programlari birer pencere modemlerimizide bütün bir binaya benzetirsek sizin tarayicinizdaki özellik tek bir pencereyi komsulara karsi gizliyor bu tarz uygulamalar bütün binayi dis gözlerden koruyor veya adresinizi baskalarina farkli bir konumdaymis gibi gösteriyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri