Kawai kw2000

A Çevrimdışı

amigo1907

Yeni Üye
1 May 2019
17
46
Kawai Kw 2000 cihazımda orjinal kumandasıyla kullanmak uzere aşagıdaki yazılıma kumandayı editledim yalnız dili Türkce yapamadım Türksat42 e belgesel kanallarının dilini Türkceye ceviremiyorum bunun için Türkçe eklenmesi gerekiyor Ustalardan yardım bekliyorum
(Endonezyanın Matrixburger 4mb yazılımı)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Orjinal yazılımı ver bakayım sevgili amigo1907 ,tr çevriliyor ama adı english kalıyor ,biraz önce yazılımı denedim,benim hoşuma gitmedi doğrusu,server yok ,sadece youtube ve lokal iptv var :ok

A Çevrimdışı

amigo1907

Yeni Üye
1 May 2019
17
46
Ustalar Kawai orginal yazılımı yok elimde fabrikasida kapanmış kendi kumandası ve kumanda gözüyle kullanmak icin bu yazılımı yükledim kawai kumanda xml dosyasini attim kumandada sadece audio tusu calismiyor led göz calisiyor fakat satacagım kisiye cwile malum belgesel kanalları var dedim fakat kanalı Türkce yapamıyorum dilden olayi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teraspy teraspy Usta Server önemli degil cihazın wifi adaptoru yok keyle malum grup acılsın yeter orjinal kumandasıyla calşması önemli

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ustalar Kawai orginal yazılımı yok elimde fabrikasida kapanmış kendi kumandası ve kumanda gözüyle kullanmak icin bu yazılımı yükledim kawai kumanda xml dosyasini attim kumandada sadece audio tusu calismiyor led göz calisiyor fakat satacagım kisiye cwile malum belgesel kanalları var dedim fakat kanalı Türkce yapamıyorum dilden olayi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teraspy teraspy Usta Server önemli degil cihazın wifi adaptoru yok keyle malum grup acılsın yeter orjinal kumandasıyla calşması önemli
Kawainin yazılımını istemedim zaten sevgili amigo1907 ,yüklenen ve kumanda değişimi yaptığını istedim ,link verdiğin yazılım toplanmıyor,hata verip 0 byt kalıyor :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Yazılıma baktım biraz önce ,çözülen yazılım tekrar toplanmıyor maalesef,sanki ya bir sıkıntı var veya dosya koruma var,nereden indirmiştin bu yazılımı acaba,rs232 ile atıyorsan verdiğim yazılımları dene bakalım ,bu yazılımda sıkıntı var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri