Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
series x daha hantal deği,l basit duruyor. sanki pek uğraşmamışlar gibi. ama hangisi daha sade ve minimalist dersen kesinlikle series x. çünkü zaten bildiğin bi kutu gibi bişey yapmışlar. tek renk.

ps5 öyle değil. farklı renkler farklı hatlar. yeni resimler de geliyor.

playstation-5-tasarimi-icin-gulduren-benzetmeler-galeri-6-350x190.jpg

imagesqtbn3AANd9GcQu7BB_lOprhNi6DOuvCOvVJHXd9Kx4bNyF6t662seb9oueLyiPusqpCAU.jpg

xp7qomkp1.png

xbox donanımla ve gamepass olayı ile bence oldukça önde. ama ps5'in exclusive olayı bambaşka birşey. boka benzeyen konsol yapsa da exclusive oyunlar için yine de alırdım ben. yani ps5 ile gönül eğlendirirdim ama series x ile mutlu olurdum:krotey

Game Pass de ilgimi çeken oyun sayısı az.
PS 5 de çok iyi oyunlarla gelmiyor ama exclusive de yine fark atar diye düşünüyorum.

Xbox bence mininalist değil ama yine de siz bilirsiniz diyorum.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Şu pandemi sürecinde evde durdukça, ps 4 ve tv almayı düşündüm. Sonra fiyatları gördükçe anadoluya gidip Doğan, Şahin marka araba almaya karar verdim ??

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
Bizim Apt.da bir komşum var,adam sanırım dünyada en fazla günlük TV karşısında oturup da sürekli
"MAÇ" oynayan bir adam daha yoktur:hihi

PS leri sırasıyla alıp kullanan ve şimdi de deli gibi 5 i bekleyen komşum da yaş sanırım 58/59 gibi
PS4 adamın resmen hayatı,ayrıca kaç para olacaksa olsun,sorun değil şak diye basıp alacaktır:kiskis

Böyle tipler çok var ve basar alırlar,maliyeti ucuz ama Sony bu iş te dünyada bir numara,herifler
mal satmak ve piyasaya göre mal bulmak veya hala bu devirde absürt rakamlara mal satmak v.s v.s

adamların da "işleri" bu yaw,neyi versen herif acaip satıyor

ayaklarına bak ayaklarını ile topa vuruyor gibi yapıyor mu ?

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
55
Cihaz 7-8 bin den giris yapar.
Su anda PS4 te cikan oyunlar 400-600 bandinda(ornek COD coldwar, fifa21 vs.)
PS5 oyunlari allah bilir kac TL olur.
Velhasil konsol sahibi olmak guzeldi artik yasta ilerledi, bu iside ufaktan birakma zamani geldi :bye

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Cihaz 7-8 bin den giris yapar.
Su anda PS4 te cikan oyunlar 400-600 bandinda(ornek COD coldwar, fifa21 vs.)
PS5 oyunlari allah bilir kac TL olur.
Velhasil konsol sahibi olmak guzeldi velhasil artik yasta ilerledi, bu iside ufaktan birakma zamani geldi :bye

Konsol pahalı olmaya başladı ülkemizde açıkçası.
Gerek oyunları gerek kendisi olsun.
Tek avantajı optimizasyon ve hilesizlik olan bu sistemin ülkemizde bu kadar pahalıya gelmesi zevkini kaçırıyor açıkçası.
Keşke zamanında bir PS4 alsaymışım.
BİM'de bile satıldı ya. :dry

Pitbull Çevrimiçi

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,101
43
Bu zamanda bu KDV, ÖTV, ek gümrük vergisi ile bu cihaz bize 10.000₺ civarına gelir.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Şu pandemi sürecinde evde durdukça, ps 4 ve tv almayı düşündüm. Sonra fiyatları gördükçe anadoluya gidip Doğan, Şahin marka araba almaya karar verdim ??

2300 lira civarında ikinci el 6.72 sürüm ps4 pro alınıp bir kaç sene tüm oyunları offline ücretsiz oynayabilirsiniz. Şu anda en mantıklısı bu

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
55
Eski guzel gunler(ekonomik olarak) geride kaldi, simdi her konuda akillica davranmak gerekiyor. Gun gelecek tekrar duzelecek insallah.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
valla benim alt komşum tam PS manyağı,sürekli ne zaman çıkacak diye bakınıp duruyor:kas
oyunları da absürt pahalı! ülen ben olsam cihazı beleşe veririm bu şartlarda!!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt