Kararsızlığa son noktayı arıyorum...

kazim450 Çevrimdışı

kazim450

Yeni Üye
12 May 2019
23
33
Herkese merhabalar.Kısmetse artık ülkemizin batı taraflarına doğru yol göründü benim için. Önümüzdeki ay düğün yapıp ev kurma işlerine başlıcam inşallah.Televizyon için ayırmayı düşündüğüm bütçe 8-9bin lira. Mesleki yoğunluk ve görevlerden arta kalan kısıtlı vaktimle fırsat bulabildiğim kadarıyla kendi çapımda biraz araştırmaya çalıştım ama bu furyanın içinde adeta kaybolup gittim desem yalan olmaz heralde.Oled mi Qled mi,Samsung mu Sony mi yoksa yerli gururumuz olan Vestel mi diye karar veremedim. Son olarak bu forumu buldum. Biraz inceledim ve bu konuda çok bilgi birikimi olan üstadların olduğunu gördüm.Birçok farklı markanın çok çeşitli modelleri ve kullanmış olduğu teknolojileri var.Her tüketici gibi ben de verdiğim paraya göre en çok verim alabileceğim ürünü seçmek istiyorum. Özellikle A Ado Adem abi ve bu devasa pazara hakim olan diğer tecrübeli üstadlardan yardım ve tavsiye istiyorum. Sizin verdiğiniz tavsiyeler neticesinde artık tetiği çekip gidip ürünü alacam. Kullanım şekli
-Ps4 Pronun özelliklerini sonuna kadar kullanabileceğim bir model olması önceliğimdir
-Sıklıkla Netflixten 4K dizi film izlenilecek
-Belgesel ve arada futbol maçı
Genel olarak ps4 pro ve Netflix içerikleri önceliğime uyabilecek diğer şekillerde günlük kullanıma uygun olan 65 ya da 55 inçlik bir TV arıyorum.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Smartı sıklıkla kullanacağınız ve ps4 pro da stabilite istediğiniz için samsunga yönelmeniz daha mantıklı olacaktır. Detaylı bir model tavsiyesini A Ado abi müsait olunca yardımcı olur.

kazim450 Çevrimdışı

kazim450

Yeni Üye
12 May 2019
23
33
Smartı sıklıkla kullanacağınız ve ps4 pro da stabilite istediğiniz için samsunga yönelmeniz daha mantıklı olacaktır. Detaylı bir model tavsiyesini A Ado abi müsait olunca yardımcı olur.

Samsung modellerde ps4 pro stabilitesi dediğiniz gibi güzel. İnput lag değerleri filan iyi ama marka adı altında markalara fazla para kaptırmamak gerektiğini düşünüyorum. Herhangi bir marka takıntım yok. @Ado abinin tavsiyeleri bu konuda belirleyici etken olacak. Yorumunuz için teşekkürler

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Samsung modellerde ps4 pro stabilitesi dediğiniz gibi güzel. İnput lag değerleri filan iyi ama marka adı altında markalara fazla para kaptırmamak gerektiğini düşünüyorum. Herhangi bir marka takıntım yok. @Ado abinin tavsiyeleri bu konuda belirleyici etken olacak. Yorumunuz için teşekkürler
2 hafta once kirvemize 55Q6F aldik. 7000tl.
goruntu kalitesini,derinlik,akiciligi cok begendim.
smart arayuzu fazlasiyla akici.

bu urunu listenizin kosesinde dursun.

kazim450 Çevrimdışı

kazim450

Yeni Üye
12 May 2019
23
33
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Screenshot_20190515-020907_WhatsApp.jpg

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
bizim aldigimiz 55Q6n uzerinde kocaman 2018 yaziyordu :saskin
bize 55Q6FN mi verdiler yoksa.
sonunda N varmis yeni model yani :saskin

sonunda "N" olanlar 2018 olmayanlar 2017 olmasi lazim o sitede de öyle yaziyor
dün klavyeyi almaya üsendigim icin ekran klavyesi ile yazdim biraz ekleme yaparsak
2018 de 2 usb girisi var 2017 de 3 tane
CI+(Version 1.4) ---------- CI+ (Version 1.3)
2018 lerde dts yok eski olanlarda vardi sanirim burda yazmamis ama bildigim kadariyla böyle olmasi lazim
görüntü kalitesi PQI (Picture Quality Index) 2018 de 2800 puan 2017 de 2500 puan diyor
onun disinda pek bi fark yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri