Kandırmaca -inanmayın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Ben de yazayım başıma geleni,belki de yazmışımdır :hihi
Ekmek almak için fırına gittim,tam ekmek sayısını söyleyecektim telefon çaldı,fırıncıya "pardon" deyip açtım telefonu.Bir erkek sesi arkada telsiz ,bana adımla soy adımla hitap ediliyor ,meğer numaram ile teröristlerle sürekli konuşulmuş :)
Hiç uzattırmadan ,daha çok konuşmadan "aaaa,bende onun için Gaziemir karakolunda amirime ifade veriyordum,sizi hemen vereyim kendisine ,konuyu anlatın bari" dedim,çatt telefon kapandı ,fırıncı kadın bana bakıp "valla bravo ,bizim diğer fırıncı çöpe parayı koymuş,çaldırmış,sen iyi kandırdın herifi,aklıma bile gelmezdi benim" dedi :)
Ekmeğimi aldım eve döndüm.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
1,049
29
Ben de yazayım başıma geleni,belki de yazmışımdır :hihi
Ekmek almak için fırına gittim,tam ekmek sayısını söyleyecektim telefon çaldı,fırıncıya "pardon" deyip açtım telefonu.Bir erkek sesi arkada telsiz ,bana adımla soy adımla hitap ediliyor ,meğer numaram ile teröristlerle sürekli konuşulmuş :)
Hiç uzattırmadan ,daha çok konuşmadan "aaaa,bende onun için Gaziemir karakolunda amirime ifade veriyordum,sizi hemen vereyim kendisine ,konuyu anlatın bari" dedim,çatt telefon kapandı ,fırıncı kadın bana bakıp "valla bravo ,bizim diğer fırıncı çöpe parayı koymuş,çaldırmış,sen iyi kandırdın herifi,aklıma bile gelmezdi benim" dedi :)
Ekmeğimi aldım eve döndüm.
Abi lise 1 e gidiyordum 5000₺ kazandın pepsi şifresinden dedi. Ben de şifre falan yollamamıştım, aklımca “bi hata var ama boşver 5000₺‘yi alayım ben” dedim şeytanca.

Şeytanlık bende ya ?

Neyse 4 tane 1000 kontörlük kart aldım şifreleri söyledim. Adam tabi buldu kerizi bi parti daha istedi yolladım. Üçüncüyü isteyince çaktım mevzuyu. ?

Karakola gittim ama nafile tabi. Komutanla küfürleştiler sövüştüler kapattılar. Ben eve babamdan sopa yemeye ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Abi lise 1 e gidiyordum 5000₺ kazandın pepsi şifresinden dedi. Ben de şifre falan yollamamıştım, aklımca “bi hata var ama boşver 5000₺‘yi alayım ben” dedim şeytanca.

Şeytanlık bende ya ?

Neyse 4 tane 1000 kontörlük kart aldım şifreleri söyledim. Adam tabi buldu kerizi bi parti daha istedi yolladım. Üçüncüyü isteyince çaktım mevzuyu. ?

Karakola gittim ama nafile tabi. Komutanla küfürleştiler sövüştüler kapattılar. Ben eve babamdan sopa yemeye ?
Aslında benimki "hazır cevaplılık" ,başka bir şey değil veya çalgıcılığın verdiği muhabbet diyeyim ,ama sen iyi vermişsin konturları ki o zamanlar öyleydi konturlar :kiskis

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
Televizyon kanallarında,gazetelerde,sosyal medyada hemen her yerde bu dolandırıcıların yaptıkları yayınlanıyor ama millet hala ders almıyor.Kanunlarımızda bu suçların yeteri kadar ağır cezası olmazsa,bu dolandırıcılar,kandırmacılar bitmez.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075
hediye kazandırınız .
beleşe , bedavaya , avantaya , promosyonlara , indirimlere vs gibi alışkanlıklarının yansımaları .

telefonda örgüt , vs
birtakım okumuş yazmış akıllı insanların sakladıkları bir durumları var herhalde korkuyorlar açığa çıkacak diye .
sonrası diğer olacakları düşünmüyorlar .

diğer boş bulunuyorlar . ( dikkatsiz ve dalgın bulunmak ) vs .

bu tip dolandırıcıları idam mahkumlarının konduğu yerlere kapatacaksın...

bu tip ve diğer tip dolandırıcıları da

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Aşağıdaki Alattin ,ben değilim :kiskis

alodan-39.png

Geri
Üst Alt