Kampçılık Bölümümüz Nerede Kaldı? Yönetim Uyuma!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz hani ne oldu bizim kampçılık bölümü? Sota Sota Başkan unuttu bizi :(

Ayrıca bizim kamp işleri ne oldu yahu yoksun ortalıkta :dry

Sen ana başlık ve alt başlıklar olarak ne düşündün uygun bir şekilde yaz da şaka bir yana şu işi Ahmet kardeşim şekillendiriversin.

Forum dostlarımız da fikir beyan ederse mutlu oluruz.

pisicomat Çevrimdışı

pisicomat 

Yeni Üye
3 Ağu 2021
31
39
Valla sürekli heves edip bir gerçekleştiremediğim olaydır şu kamp çadır işleri. İnşallah böyle bir bölüm organizasyon olursa imkanlar dahilinde katılmak istedim. Tabi işin erbabı arkadaşlar minimum kamp malzemeleri konusunda bir liste filanda yaparsa güzel bir rehber/başlangıç olabilir ben gibi düşünenler için...:uyku1:uyku1:uyku1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla sürekli heves edip bir gerçekleştiremediğim olaydır şu kamp çadır işleri. İnşallah böyle bir bölüm organizasyon olursa imkanlar dahilinde katılmak istedim. Tabi işin erbabı arkadaşlar minimum kamp malzemeleri konusunda bir liste filanda yaparsa güzel bir rehber/başlangıç olabilir ben gibi düşünenler için...:uyku1:uyku1:uyku1
Bu konu zaten halihazırda bu hayatın içinde olan sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz kardeşimizin bilgisi dahilinde ve hatta öyle sosyetik anlamda değil halk dilinde ve halk olanakları ile yapılabilecek bir kamp etkinliği için tam da işin adamı diyebilirim :)

Sevgili Sota Sota başkan şu bölüm işini de halletsin de bu konuları da oraya taşır işi bilenlerden öğreniriz :ok

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bu konu zaten halihazırda bu hayatın içinde olan sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz kardeşimizin bilgisi dahilinde ve hatta öyle sosyetik anlamda değil halk dilinde ve halk olanakları ile yapılabilecek bir kamp etkinliği için tam da işin adamı diyebilirim :)

Sevgili Sota Sota başkan şu bölüm işini de halletsin de bu konuları da oraya taşır işi bilenlerden öğreniriz :ok
Hallettik hallettik :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri