Kamera sistemi

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Gittiğim bir firmada eski bir kamera sistemi var ve kamera kayit cihazinda bir soket var normalde kamera islerine bakmiyoruz fakat en cok gittigim firmalardan biri mecbur bakiyoruz neyse soketin adini bilen veya link atabilecek varmi soketin kablolarinda temassizlik var oynatinca goruntu gidip geliyor

IMG_20201222_173152.jpg

Camera in 1-16 yaziyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Soketin adını bilmiyorum fakat 16 adet kamera girişine benziyor. Tek tek connector yapmamış resmini eklediğiniz bu soketin diğer uçlarından dağılım yapmış gibi DVR cihazının tamamının fotosu yok diğer soket yuvaları var mı? Görünmüyor.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Pci DVR kart kablosu DVR cihazı çok mu eski

Kayıt cihazları pahalı iken daha ucuza getirmek için eski bilgisayarlara pci kart takardık 8 li ya da 16 li giriş olurdu

Aliexpress ve alibaba da DB25 pins to BNC cable olarak bakın

Diğer türlü kendiniz db25 boş soket alıp hazır cctv bağlantı kabloları ile kendiniz de yapabilirsiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Pci DVR kart kablosu DVR cihazı çok mu eski

Kayıt cihazları pahalı iken daha ucuza getirmek için eski bilgisayarlara pci kart takardık 8 li ya da 16 li giriş olurdu

Aliexpress ve alibaba da DB25 pins to BNC cable olarak bakın

Diğer türlü kendiniz db25 boş soket alıp hazır cctv bağlantı kabloları ile kendiniz de yapabilirsiniz
Sen niye bu gün benle dm den iletişime
gecmedin bak unuttum seni mesajını görünce yazdım. Dm gel görüşelim ?

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Soketin adını bilmiyorum fakat 16 adet kamera girişine benziyor. Tek tek connector yapmamış resmini eklediğiniz bu soketin diğer uçlarından dağılım yapmış gibi DVR cihazının tamamının fotosu yok diğer soket yuvaları var mı? Görünmüyor.
Cihazdan pek anlamam ama bana eski gibi durdu kameralar zaten cok eski goruntulerde titreme kayma parazit ne ararsan var bnc konnektör lerle oynamaya baslayinca fark ettik goruntulerde duzelme bozulma oluyor

Dediginiz gibi kendimiz de yapabiliriz mantikli teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt