Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,760
59
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho
Dünyanın En Büyük Spor Kulübünün Büyük Taraftarı!
Planlarınız iptal olduysa yeni planı paylaşıyoruz.
bence hala farkında değiliz..çok başka bi mevzunun içindeyiz. Şampiyonlar liginde konuşulan konu: Real Madrid - Dortmund - Fenerbahçe -Morinho . Dünya, Fenerbahçe ve Mourinho'yu konuşuyor. Fenerbahçe, reklam ve imaj olarak dünya basınında. Büyük takımlar, hazırlık turnuvalarin da Mac yapmak isteyecektir, büyük oyuncular Fenerbahçe'ye daha kolay gelecektir. Dünyanın en ücra köşesinde ki insanlar Fenerbahçe'yi takip edecektir. Daha birçok şey. Bu reklamı , imajı milyonlarca Euro ile anca yaparsın. Mourinho'ya yıllık 20 milyon Euro çok normal. Getirisi çok olacaktır

447641575_477137021379154_8679564765316513766_n4dddd8df9f47a2b6.jpg

Jose Mourinho: "Normalde bir teknik adam, elde ettiği zaferden sonra bu sevgiyi görür. Ama bunun öncesinde bu sevgiyi hissedebiliyorum sizden"

Ali Koç: "Biz getireceğiz dersek getiririz ama imza atmadan ağzımızı açmayız. Öyle bir hava yaratılıyor ki sanki başkaları sayesinde sayın Mourinho buraya geldi. Biz şampiyonluk yarışındayken, mevcut hocamız varken kimseyle anlaşma yapmayız. Ama bu önümüzdeki sezon planlaması için de çok önceden çalışmayız demek değildir."
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Mourinho, dünyanın en büyük kulüplerinde dört kez yılın teknik direktörü unvanını kazanmış. Ulusal ve uluslararası kulvarda 27 kupa kazanmış, UEFA'nın üç kupasını kazanan tek hoca olmuş ve adını dünya futboluna yazdırmış. Sadece başarılı değil, dünya markası olmuştur. Bugün attığımız imza, yer almayı hedeflediğimiz kulvarların müjdeleyicisidir. Başka liglerde winner hoca konumunu burada da bize gösterecektir

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sorunadam 

Aktif Üye
1 May 2023
75
42
Z kuşağının şımarıklıklarına adapte olamamış bir hoca ve kendi egosu dışında hiç bir şeyi önemsemeyen yönetim tecrübesi sıfır olan bir başkan. Çok eğlenceli olacak.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,276
hani Ali bey bırakıyordu başkanlığı?

yaw o gelmiş yok böyleymiş yok şöyleymiş,ülen senelerdir aynı tantana be hangi oyuncu veya teknik adam
gelse Kadıköy zaten yıkılır:haha

ben bir fenerli olarak Ali beyin gitmesini isterdim sadece!
zira takım çok iyi yerli oyuncular yine çok iyi,İsmail de iyi

J.Mourinho takım bulamıyor artık,Fenere gelmiş,bumu başarı yaw
takım da tek sırıtan birisi var sadece,gerisi hikaye yaw

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,760
59
hani Ali bey bırakıyordu başkanlığı?

yaw o gelmiş yok böyleymiş yok şöyleymiş,ülen senelerdir aynı tantana be hangi oyuncu veya teknik adam
gelse Kadıköy zaten yıkılır:haha

ben bir fenerli olarak Ali beyin gitmesini isterdim sadece!
zira takım çok iyi yerli oyuncular yine çok iyi,İsmail de iyi

J.Mourinho takım bulamıyor artık,Fenere gelmiş,bumu başarı yaw
takım da tek sırıtan birisi var sadece,gerisi hikaye yaw
albanez kacirdigin birşeyler var

ismai.l Çevrimdışı

ismai.l 

Aktif Üye
28 Haz 2021
65
Fenerbahçeli olanlar cidden Ali Koç’un gitmesini istiyor mu? Eski yönetim gelip neyi başaracak? Elimizde Ali Koç gibi Acun gibi güçlü vizyonlu adamlarla bu takım düzlüğe çıkacaktır her şey şampiyonluk değil. Galatasaray şampiyon olmuş.. olsun. Hiç umurumda değil o takımın yönünün nereye baktığı belli. Bizim yönümüz o takımın tam tersine aydınlığa çevrili. Eski yönetimin de ne olduğu belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt