Kablosuz baglanti karti Köprüleme

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
selam millet ilginc birsey aklima geldi deneyen fikri olan varmi bi sorayim dedim :kas
2 wireless kartini körpüleyerek ayni modem/router ile baglayabilirmiyiz baglarsak hizda fayda saglarmi :hmm
daha basit aciklamaya calisirsam örnegin
  1. kart 5ghz ile SSID-A ya bagli bantgenisligi 1 gbit
  2. kart 2.4 ghz ile SSID-B ye bagli 300 mbit ile

bu iki karti köprülersek bir sekilde modem/router ile olan hizimizi 1+ gbit hizlara ulastirmak mümkün olurmu örnegin 1.2-1.3 gbit gibi
:hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,448
Enyuksek baglanti hizi neyse onu kullanirsiniz.

musait zamanda mikrotik firmasiyla goruseceğim sizin icin
mini pci girisinde calistirabilecek uygun gbit wifikart
var mi diye.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Enyuksek baglanti hizi neyse onu kullanirsiniz.

musait zamanda mikrotik firmasiyla goruseceğim sizin icin
mini pci girisinde calistirabilecek uygun gbit wifikart
var mi diye.
ilgin icin tesekkürler fakat iki konu birbirine karisti sanirim wireless karti icin öneri sordugum konu baskaydi orada bahsettigim karti sparis verdim geldiginde deneyecegim

bu konuda sordugum sey öylesine aklima gelen birsey mümkünmü diye merak ettigim icin sordum eski wireless kartim sorunlu olsada zaten kullanamam yeni kart sorsunuz calissada eski kart sorun cikaracagi icin baglanti problemi yasarim tek merak ettigim 2 donanimi tek donanimmis gibi kullanip baglanti performansi yükseltilebilirmiydi ama yinede tesekkürler:ok

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
ilgin icin tesekkürler fakat iki konu birbirine karisti sanirim wireless karti icin öneri sordugum konu baskaydi orada bahsettigim karti sparis verdim geldiginde deneyecegim

bu konuda sordugum sey öylesine aklima gelen birsey mümkünmü diye merak ettigim icin sordum eski wireless kartim sorunlu olsada zaten kullanamam yeni kart sorsunuz calissada eski kart sorun cikaracagi icin baglanti problemi yasarim tek merak ettigim 2 donanimi tek donanimmis gibi kullanip baglanti performansi yükseltilebilirmiydi ama yinede tesekkürler:ok

En yüksek bağlantı hızı ne ise onu kullanırsınız demiş.
Büyük ihtimal kartlardan hangisi hızlıysa onun hızı kadar olur demek istemiş.
Yani ikisinin birleşip daha yüksek hız elde edilmesi imkansız sanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt