KabloNet Hayatı Yakalayan Kampanyası

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,449
8 yildir kullaniyorum. altyapi anlaminda kesinlikle tavsiye ederim.

Sozlesmeyle verilen modemler oldum olasi rezildir. ozellikle wifileri hep sorunludur.

modemin dhcp kapatip arkadasina router koyup tum trafigi,yuku router verirsen tadindan yenmez.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
arkadaş düşünüyordu tavsiye edeyim bari.anlamadığım şey ;

Taahhüt süresi boyunca(24ay taahhüt için); 50 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet (16,01 TL), Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (39,99 TL), Vizioon Sinema Paketi (14,99 TL) tarifesi 70,99 TL /Ay olarak uygulanacaktır.

şimdi arkadaş 24 ay tahattüt verirsr 70.99 tl mi ödeyecek ?Sanırsam bu diğer analog kablo tv yi paketten çıkarma şansı yok aynı şekilde vizioon sinema paketini de?çakallar vergiden kaçırsınlar diye onların fiyatını yüksek göstermişler.?

birde bilginiz var mi acaba arkadaş modül istiyordu ?set box kutu yerine ücretsiz veriyorlar mı acaba?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ah ah bide bize gelse altyapı ne güzel olur. Sota Sota abi hürriyet mahallesindekileri topla gel ankaraya türksatın kulağını çekelim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,449
arkadaş düşünüyordu tavsiye edeyim bari.anlamadığım şey ;

Taahhüt süresi boyunca(24ay taahhüt için); 50 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet (16,01 TL), Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (39,99 TL), Vizioon Sinema Paketi (14,99 TL) tarifesi 70,99 TL /Ay olarak uygulanacaktır.

şimdi arkadaş 24 ay tahattüt verirsr 70.99 tl mi ödeyecek ?Sanırsam bu diğer analog kablo tv yi paketten çıkarma şansı yok aynı şekilde vizioon sinema paketini de?çakallar vergiden kaçırsınlar diye onların fiyatını yüksek göstermişler.?

birde bilginiz var mi acaba arkadaş modül istiyordu ?set box kutu yerine ücretsiz veriyorlar mı acaba?

Eskıden modem ve HD kutu taksıtlı sekılde satıyorlardı. Sımdı kıralama yapıyorlar.

Modem 6tl/aylık
HD kutu 3tl/aylık

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bende tavsiye ederim uzun sure turktelekom kullandim yeni gectim kablonete keske daha once gecseymisim

M Çevrimdışı

metin1975 

Aktif Üye
15 Nis 2019
131
48
Ben 100 MB olanını kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. Kablonet ile tanıştıktan sonra başka bir servis sağlayıcısına geçmek aklımın ucundan geçmemedi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bizde kullanıyoruz,maden alacaksın 50ps/80Tl veceğine,10 tl fazla ver,100 al :)
Aslında açtığın konunun hemen bir "tık" altında anlatmıştım,muhtemelen okumadın,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt