kablolu yayın girişi olmayan regal tv

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
merhaba A Adem Helvacı abi iş yerinde kablolu yayın var ama bizim elimizdeki tvde kablolu yayın girişi yok buna uygun aparat varmidir bu sorunu nasıl çözebilirim?

unnamed-1cf2c4f55ca31cda9.jpg

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Ürünün TV olduğuna emin misiniz? Mesela Navitech'in "Smart LED Ekran" diye ürünleri var herhangi bir TV tuneri yok üzerinde. Yani aslında monitör diyebiliriz. Eğer böyle bir ürünse receiver ihtiyacınız olacak mutlaka.

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Ürünün TV olduğuna emin misiniz? Mesela Navitech'in "Smart LED Ekran" diye ürünleri var herhangi bir TV tuneri yok üzerinde. Yani aslında monitör diyebiliriz. Eğer böyle bir ürünse receiver ihtiyacınız olacak mutlaka.
hocam büyük ekranlı mönitörde olabilir o kadar bilmiyorum ama receiverlede denedim olmadi zayıf sinyal hatası aldım ama kablolu giriş olan tvlerde hemen çalişiyor acaba kaloyu scarta çevirecek bir aparat var mi?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
örnek bir harici uydu alıcısı atarmısınız benim elimdeki desteklemiyorda
HDMI veya Scart soketten bağlantı yapıldığında ses ve görüntü alırsınız örneğe gerek yok sizdeki uydu alıcısı çalışmadı ise sokette veya kabloda sorun olabilir farklı kablo veya uydu alıcısı deneyin.

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
HDMI veya Scart soketten bağlantı yapıldığında ses ve görüntü alırsınız örneğe gerek yok sizdeki uydu alıcısı çalışmadı ise sokette veya kabloda sorun olabilir farklı kablo veya uydu alıcısı deneyin.
hocam iş yerindeki tv yayını direk tv nin arkasındaki anten yerine takınca çalişiyor diğer bölümlerde
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

elimdeki reciver çalişiyor başka yerde denendi (ama iş yerinde değil evde denendi) burayada başka bölümden tv getirdim anten girişine bağladim ve hemen çalişti bizim tv de anten girişi yok malesef

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
hocam iş yerindeki tv yayını direk tv nin arkasındaki anten yerine takınca çalişiyor diğer bölümlerde
Uzaktan kumanda üzerinden Source tuşunu kullanarak hangi porta uydu alıcısını bağladıysanız seçmeniz gerekiyor örneğin HDMI yapıyor musunuz?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Tv yi ilk çalıştırdığınızda hangi konumda açılıyor.
Vga (Pc)
HDMI
Scart
Fav
Hangisi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt