KABLOLU CİHAZLARI KABLOSUZA ÇEVİREN ÜRÜNLER !!

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59

KABLOLU CİHAZLARI KABLOSUZA ÇEVİREN ÜRÜNLER !! - TaoTronics TT-BA09 PRO, TT-BA07, TT-CL027​

BLUETOOTH'u olmayan ürünleri BLUETOOTH'lu yapın! TaoTronics TT-BA07 ve TT-BA09 Pro​

Ürünleri incelemek ve satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/bfe46480 Bluetooth özelliği olmayan ses ürünlerine Bluetooth 5.0 desteği ekleyen iki ürün inceledim: TaoTronics TT-BA07 ve TaoTronics TT-BA09 Pro. Bu videoda hem ürünlerin özelliklerine yakından baktım hem de birbirlerinden ayrılan özelliklerine değindim. TaoTronics TT-BA07 ve TaoTronics TT-BA09 Pro inceleme Öncelikle fiyat bilgisi ile başlayalım TT-BA07 modeli yaklaşık 150 TL, BA09 modeli ise 215 TL. Zaten anlayabileceğiniz gibi BA09 bir üst model, farklarını videoda detaylıca anlatıyorum. Ürünlerin çalışma mantığını gerçek hayat senaryoları üzerinden anlatmak daha doğru. Örneğin 2+1 ses sisteminiz var, ancak Bluetooth özelliği yok. Yani telefonunuz veya tabletinizle ses sisteminize bağlanamıyorsunuz. Bu ürünler sayesinde ses sisteminiz artık Bluetooth 5.0 desteğine kavuşuyor ve telefonunuzdan/tabletinizden açtığınız müzikleri dinleyebiliyorsunuz. Bu senaryolar aracında Bluetooth olmayan insanlar ya da TV, Soundbar gibi ürünler için de genişletilebilir. İki ürünün farklarına baktığımızda 07 modelinde microUSB girişi ve 10 saate kadar pil ömrü görürken. TT-BA09 Pro modelinde USB Type-C girişi ve 24 saate kadar pil ömrü sunuluyor. Ancak her iki üründe prize bağlı şekilde çalıştırılabiliyor. Burada bir fark da TT-BA09 Pro modelinde sunulan optik girişler. Böylece yeni nesil TV'lere de bağlantı sağlayabiliyoruz.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt