JVC smart tv uygulama yükleme

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
vestel ve vestel ürünü tv lerde android isletim sistemi yoksa uygulama yüklmeniz mümkün degil,smart menüde mevcut olan uygulamalari veya widget linklerini bildiginiz uygulamalari tarayiciya yazarakkullanmaniz mümkün.

N Çevrimdışı

nevzatbaran

Yeni Üye
13 Kas 2020
6
31
vestel ve vestel ürünü tv lerde android isletim sistemi yoksa uygulama yüklmeniz mümkün degil,smart menüde mevcut olan uygulamalari veya widget linklerini bildiginiz uygulamalari tarayiciya yazarakkullanmaniz mümkün.
yani hiç bir şekilde play store uygulamalarını yükleyemeyiz değil mi ?

N Çevrimdışı

nevzatbaran

Yeni Üye
13 Kas 2020
6
31
Hayir yüklemeniz mümkün degil ,siz hangi uygulama icin arastiriyorsunuz belki widget linki vardir.
Belirli bir uygulama değil genel olarak sormuştum alırken böyle sıkıntı olacagını bilmiyordum

JVC LT-50VU73T 4K Ultra HD 50" tv için hangi yazılım programını indirmeliyim pek anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Belirli bir uygulama değil genel olarak sormuştum alırken böyle sıkıntı olacagını bilmiyordum

JVC LT-50VU73T 4K Ultra HD 50" tv için hangi yazılım programını indirmeliyim pek anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim :)

Bu bir sıkıntı değil, Android işletim sistemi olmayan hiçbir televizyona play store kuramazsınız, olsa bile sadece tvye özel uygulamalar indirebilirsiniz, telefon gibi düşünmeyin

N Çevrimdışı

nevzatbaran

Yeni Üye
13 Kas 2020
6
31
Bu bir sıkıntı değil, Android işletim sistemi olmayan hiçbir televizyona play store kuramazsınız, olsa bile sadece tvye özel uygulamalar indirebilirsiniz, telefon gibi düşünmeyin
peki tv min yazılımını güncellemek istiyorum hangi programı indire bilirim ?

isildur'un varisi aratorun oğlu aragorn :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

anakartiniza göre linkteki aciklamalari okuduktan sonra sizin kartiniza ait yazilimi indirebilirsiniz..

N Çevrimdışı

nevzatbaran

Yeni Üye
13 Kas 2020
6
31

anakartiniza göre linkteki aciklamalari okuduktan sonra sizin kartiniza ait yazilimi indirebilirsiniz..
(yoda) mb 130 1.5 gb yazıyor ne anlama geliyor ?

A Çevrimdışı

Ahmetaa

Yeni Üye
27 Mar 2021
1
60
İyi günler forma yeni katıldım bende aynı sorundan muzdaribim yardımcı olabilirseniz sevinirim .S Sportplus tv seyretmek istiyorum ama JVC MB130 tv izin vermiyor . Nasıl yükseltebilirim, teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt