JVC 55 inch Bim

B Çevrimdışı

Berkovich

Yeni Üye
23 Ara 2019
32
35
Merhaba arkadaşlar 3 yıldır kullandığım Jvc 55 inch olan televizyonum (modelini bilmiyorum fotoğrafını ekledim) son güncellemesinden sonra Netflixte dolbyvision olan dizi ve filmleri açtığımda ekran bir anda kapanıyor ve sadece ses gelmeye başlıyor. Nedeni ne olabilir? Youtube’da vs 4k her şeyi açıyor hdr da çalışıyor ama netflixte dolby ibaresi olan şeyleri açamıyorum, eskiden böyle bir şey yoktu ! Yazılım güncellemesi aratıyorum cihaz menüsünden fakat güncel diyor. Yazışımsal olduğunu düşünüyorum ama yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Bir önceki yazılımı geri yükleyebilir miyim ya da fabrika ayarlarına dön desem yani cihazı sıfırlasam bir sorun yaşar mıyım? Teşekkürler…

B2073416-F8CC-4F2E-91AB-CC2038AD2AB9.jpg

B Çevrimdışı

Berkovich

Yeni Üye
23 Ara 2019
32
35
Yazılımsal bir sorun büyük ihtimalle.Tvyi sıfırlayıp denediniz mi?
Cesaret edemedim açıkçası bu akşam deneyeceğim. İşin garibi aynı altyapı olduğu için netflix ayarlarında cihaz özelliklernde televizyonu vestel gördüğü için hangi yazılımı inidirip denmeem gerektiğini de bilmiyorum…

F Çevrimdışı

furkan1907 

Yeni Üye
2 Mar 2022
47
27
Farkı bir yazılım deneseniz sorun olur ama neticede sıfırlayınca yine orjinal yazılımla açılacak

B Çevrimdışı

Berkovich

Yeni Üye
23 Ara 2019
32
35
Fabrika ayarlarına dönmeme rağmen düzelmedi var mıdır başka önerisi oln..? (Güncelleme duruyor bu arada hala son sürüm gözüküyor cihaz)

BlackB Çevrimiçi

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
952
40
Merhaba,
Aşağıdaki konudan ürün seri no paylaşarak (arkadaki etikette mevcuttur) full yazılım talep edip yükleme yapabilirsiniz. Full yazılım sonrası muhtemelen düzelir.

Aşağıdaki konunun ilk mesajını dikkatle okuyun lütfen. Tüm açıklamalar mevcut orada..

B Çevrimdışı

Berkovich

Yeni Üye
23 Ara 2019
32
35
Merhaba,
Aşağıdaki konudan ürün seri no paylaşarak (arkadaki etikette mevcuttur) full yazılım talep edip yükleme yapabilirsiniz. Full yazılım sonrası muhtemelen düzelir.

Aşağıdaki konunun ilk mesajını dikkatle okuyun lütfen. Tüm açıklamalar mevcut orada..

teşekkürler akşam seri numarasına bakıp talep edeceğim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri