jvc 50vu73T sorun

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
bu tv iyi güzelde işte böyle ufak sıkıntıları var, bu sıkıntılarda mide bulandırıyor.. Benimde kumandaya tepki vermeme, internet olmasına rağmen bağlantı hatası verme, bazen hiç açılmama gibi sorunlar yaşıyorum. her seferinde fişi çekip çıkartıyorum düzeliyor. bıkkınlık geldi koca tv ünitesinin arkasına girip çıkmaktan. geçen sene değişti yeni gelende de aynı sorunlar var. idare edeceğiz artık gittiği yere kadar?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
bu tv iyi güzelde işte böyle ufak sıkıntıları var, bu sıkıntılarda mide bulandırıyor.. Benimde kumandaya tepki vermeme, internet olmasına rağmen bağlantı hatası verme, bazen hiç açılmama gibi sorunlar yaşıyorum. her seferinde fişi çekip çıkartıyorum düzeliyor. bıkkınlık geldi koca tv ünitesinin arkasına girip çıkmaktan. geçen sene değişti yeni gelende de aynı sorunlar var. idare edeceğiz artık gittiği yere kadar?
Değişim için zorlayın farklı bir modelle

İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
Kumandadan internet tuşuna bastığımız da webd uygulamalarım açılmıyor Nasıl geri getirebilirim? SsIptv kanallarıma ulaşamıyoruz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
bende de jvc var sabah çalışırken kapandı . bende belli bir zaman bekledim fişini çektim açılsın diye ;
şuanda da sadece ön led ışığı yanıyor sönüyor jvc yazısı çıkıyor ve kapanıp tekrar açılıyor .
Verdiğim üsteki full yazılım linkinde seri no paylaşirmisiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt