JVC 50VU73T Model Televizyon İçin Panel Arıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
İç panel derken :alala
Şu beyaz olan ve ön panelin arkasındakinden mi bahsettin acaba,cevap "evet" ise ,bir ihtimalle paneli kırık bir tvden bulunur ,ama komple(ön) panel kırık diyorsan ,ben sanmıyorum bulunacağını açıkçası.Çünkü genelde tvnin paneli kırılınca maalesef tabiri caizse tv hurdaya çıkıyor gibi oluyor.İşin aslı para eden kısım da panel maalesef.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ortalama panel maliyeti tv nin fiyatinin %70-80 i arasi degisiyor..Kirilan kesim polarizer katmani olmamasi gerekir oldukca esnek ve panel katmanindan biraz daha kalin bir parcadir ,bazen ön tarafta hasar belli olmadigi icin ic tarafta hasar oldugu düsünülür panel kiriktir büyük ihtimalle.Bende gözle ve elle kontrol edip hasar olmadigini düsünerek bozuk bir tv satin almistim ,paneli kirik cikmisti..

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Yeni konu açmadan buradan devam etmek istedim. 50vu73T jvc tvnin lcd paneli kırıldı izleme yönüne göre sağ üst köşeden. Bulabilirmiyim paneli acaba, yoksa yeni tv mi bakmalıyım? A Adem Helvacı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yeni konu açmadan buradan devam etmek istedim. 50vu73T jvc tvnin lcd paneli kırıldı izleme yönüne göre sağ üst köşeden. Bulabilirmiyim paneli acaba, yoksa yeni tv mi bakmalıyım? A Adem Helvacı
Bı kere serviste var mı sorup fiyat alın, stok durumunu sorunuz. Fiyat Lara göre A Adem Helvacı da fiyat alır karşılaştırma yaparsınız ?
Çok geçmiş olsun 2021 size kötü başladı sanırım ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Panel bulma olasılığı var, yarın tam da bu konuya değinecektim canlı yayında.
Panel konusunda sıkıntı fiyatı ne yazık ki.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Mesela fiyat? Sigortam var konut sigortası, bir kısmını veya tamamını karşılayabilir. Ama mesele şu değer mi sizce? Hani derseniz yeni TV alacak paran varmı, o da yok maalesef.
Panel fiyatları, tv perakende satış fiyatlarının %70 ine tekabül eder yaklaşık olarak.

O nedenle ne geçmişte ne de günümüzde hiç ekonomik olmamıştır.

Peşin ödenmesi ayrı problemdir o yüzden taksitle yeni tv almak daha makul oluyor genelde. Eskisini de kart vs satıp yenisine takviye yapıyorsunuz.

Kesin rakam isterseniz tv arka kapak etiketi paylaşmanızı rica ederim.

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Panel fiyatları, tv perakende satış fiyatlarının %70 ine tekabül eder yaklaşık olarak.

O nedenle ne geçmişte ne de günümüzde hiç ekonomik olmamıştır.

Peşin ödenmesi ayrı problemdir o yüzden taksitle yeni tv almak daha makul oluyor genelde. Eskisini de kart vs satıp yenisine takviye yapıyorsunuz.

Kesin rakam isterseniz tv arka kapak etiketi paylaşmanızı rica ederim.
TV yerinden sökmeyi gözüm kesmedi şimdi, gündüz gözüyle söker, resmini atarım size etiketin. Özür dileyerek bir şey daha sormak istiyorum size. Esasen hep Sony almak istiyorum ama f/p ürünü değil ve fiyatları bayağı yüksek. Gözüme takılan iki model var. LG 50/55NANO796 (IPS sanırım) ve Samsung 50TU7000/8000 sizce hangisi olabilir? ? Tavsiyelere açığım bu arada. İlginize teşekkür ederim ayrıca.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
TV yerinden sökmeyi gözüm kesmedi şimdi, gündüz gözüyle söker, resmini atarım size etiketin. Özür dileyerek bir şey daha sormak istiyorum size. Esasen hep Sony almak istiyorum ama f/p ürünü değil ve fiyatları bayağı yüksek. Gözüme takılan iki model var. LG 50/55NANO796 (IPS sanırım) ve Samsung 50TU7000/8000 sizce hangisi olabilir? ? Tavsiyelere açığım bu arada. İlginize teşekkür ederim ayrıca.
Aman hocam.
Samsung kazana düştü maalesef.
TU serisi 7-8 ASLA alınmaz.

796 yerine 866 da incelemenizi öneririm :ok

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Çok teşekkür ederim. A Adem Helvacı etiket resmi. Bi bakarsanız sevinirim. Tekrar teşekkürler.

IMG_20210103_143211.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri