Johnny Depp Amber Heard Mevzusu

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Adam da çok sağlıklı değil ve kendi de itiraf ediyor aslında. aralarındaki tek fark sanırım kadının kendinde hiç kusur görmemesi. Ben mağdurum ne yapsam yeridir çünkü ben haklıyım kafasında.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Elon Musk'la asansörde grup aktiviteleri ve Depp'in yatağına posa bırakması gibi söylentiler dışında hiç bir bilgim yok benim de :hihi

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Hatun kişi boşanmak için 7 milyon dolar almış. Ama yetmemiş adamı karalama kampanyası başlatmış. beni dövdü taciz etti vs diyip adamın hayatını silkelemiş. Adam da 6 yıl sonra tazminat davası açmış itibarımı ve 50 milyon dolarımı verin diye.

Dava sonuçlandı adam 15 milyon dolar kazandı.

Mevzu özetle böyle. Detaylarda enteresan olaylar var tabi. Bilen takip eden beri gelsin

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Hatun kişi boşanmak için 7 milyon dolar almış. Ama yetmemiş adamı karalama kampanyası başlatmış. beni dövdü taciz etti vs diyip adamın hayatını silkelemiş. Adam da 6 yıl sonra tazminat davası açmış itibarımı ve 50 milyon dolarımı verin diye.

Dava sonuçlandı adam 15 milyon dolar kazandı.

Mevzu özetle böyle. Detaylarda enteresan olaylar var tabi. Bilen takip eden beri gelsin
Vayy hammmıı ?

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
intikam peşinde bir kadın ciddi tehlike. Evlerden ırak.

Yatağa neler yapmış öyle :haha

Rol de yapamayınca kimse inanmadı.

İngilterede yedirirsin de amerigan jüri yemez. Adamlar yalan dedektörü gibi. :deli1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt