İzmir'den Selamlar.

MadShark Çevrimdışı

MadShark

Yeni Üye
11 Eki 2022
17
49
Herkese selamlar, İsmim Serkan. Forumu Adem beyin Tv incelemelerini izledigim YouTube kanalı vasıtasıyla ögrendim. Birkaç gündür konu okuyorum. Samimi bir ortam hissiyatı verdiğinden aranıza katılmak istedim. Proje mühendisiyim, lazer kesim cnc ve 3d üretim üzerine çalışıyoruz. İzmir'deyim .Yaklaşık 30 yıldır diecast model , diorama ve maketlerle uğraşıyorum. Umarım , yaklaşık 10 gündür karışan aklımı toparlayıp 55 ekran bir tv almaya niyetliyim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

MadShark Çevrimdışı

MadShark

Yeni Üye
11 Eki 2022
17
49
Aynen öyle malesef , çok teşekkür ediyorum. F/P ürünü gibi hissettiğim iki ürün tespit ettim Toshiba 55ua2063dt ve yine 55ua3a63dt , A101 de satişa çıkmış. Ama 55 leri ile ilgili çok detay bulamadim. Ya 50 si yada 58 i incelenmiş. Bu noktada ua2063dt yada ua3a63dt olmaları önemli sanırım anladigim kadarıyla kaç inç olursa olsun doğrumu anladım?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Aynen öyle malesef , çok teşekkür ediyorum. F/P ürünü gibi hissettiğim iki ürün tespit ettim Toshiba 55ua2063dt ve yine 55ua3a63dt , A101 de satişa çıkmış. Ama 55 leri ile ilgili çok detay bulamadim. Ya 50 si yada 58 i incelenmiş. Bu noktada ua2063dt yada ua3a63dt olmaları önemli sanırım anladigim kadarıyla kaç inç olursa olsun doğrumu anladım?
Alacağınız ürünün kutusu üzerindeki seri numarasını hurda paylaşırsanız
o cihazın panel bilgisini arkadaşlar size soyleyebilir.

Bazi durumlarda ayni ürün çoklu üretim olabiliyor yani farkli marka ekran kullanımı.

barbarosso Çevrimiçi

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Genelde bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlara;market bayii vs.henuz talip olup kasadan geçirmediğimiz ürünün yerinde çektiğimiz seri numarasini gönderiyoruz.sansimiz da varsa satilmadan önce 😀 onlar da bize hangi panel olduğunu söylüyor burda😉

Sağolsun Adem hocamız sayesinde auo panelli 55 Regal marka TV almıştım ben de 1 yıl önce.toshiba da Vestel üretimi ve alanlar da memnun genelde forumda.
Sizin de içinize sinen bir TV ye kavuşmanız dileğiyle tekrar hoşgeldiniz forumumuza.🤝

Son düzenleme:
MadShark Çevrimdışı

MadShark

Yeni Üye
11 Eki 2022
17
49
Genelde bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlara;market bayii vs.henuz talip olup kasadan geçirmediğimiz ürünün yerinde çektiğimiz seri numarasini gönderiyoruz.sansimiz da varsa satilmadan önce 😀 onlar da bize hangi panel olduğunu söylüyor burda😉

Sağolsun Adem hocamız sayesinde auo panelli 55 Regal marka TV almıştım ben de 1 yıl önce.toshiba da Vestel üretimi ve alanlar da memnun genelde forumda.
Sizin de içinize sinen bir TV ye kavuşmanız dileğiyle tekrar hoşgeldiniz forumumuza.🤝
Çok teşekkürler, dün biraz vakit ayırıp carrefour vatan medya markt dolaştım. Adem hocamın dediği gibi aslında , herkes elindeki markayı övüyor . Canlı canlı izleyince olay daha iyi anlaşılıyor. Umarım bu arayış bitecek :)

İzmir'li Hemşehrim gelmiş, ilk çayı benden olsun 🥰 :cay
Çok teşekkür ediyorum, ekrandan aldığim değerli bilgiler için ayrıca teşekkür ederim. Memlekete gelirseniz bir kemeralti çayıda ben ikram edeyim karşılıklı içelim ☺️

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok teşekkürler, dün biraz vakit ayırıp carrefour vatan medya markt dolaştım. Adem hocamın dediği gibi aslında , herkes elindeki markayı övüyor . Canlı canlı izleyince olay daha iyi anlaşılıyor. Umarım bu arayış bitecek :)
En acısız şekli kesinlikle her şeyi kafaya takmamaktan geçiyor.
Haklarımızı bilerek, bize satış amaçlı anlatılanlara inanmayıp, aynı zamanda kafaya da her şeyi takmayıp bu iş çözülebilir :)

MadShark Çevrimdışı

MadShark

Yeni Üye
11 Eki 2022
17
49
En acısız şekli kesinlikle her şeyi kafaya takmamaktan geçiyor.
Haklarımızı bilerek, bize satış amaçlı anlatılanlara inanmayıp, aynı zamanda kafaya da her şeyi takmayıp bu iş çözülebilir :)
O kadar ilginç diyaloglarla karşılaştım ki anlatamam. Malum ekonominin öğüttüğü liramızın bizi tatmin edeceği F/P ürününü almak maksat. Biraz daha izleyeyim videolarınızı ☺️ İzmir'e Gelirseniz beklerim 🫖

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt