Tissot conta değişim ücreti 425 TL

• Konbuyu başlatan Fatih009
  • Başlangıç tarihi
Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
isviçre kazığı değil türk kazığı daha güzel eylülde 350 tl aldığım artema bataryadan memnun kaldığımdan pederin evede takalım dedik fiyat 650 tl olmuş al sana türk malı firma yerli kazığı daha güzel oluyor.
Almayın hocam, gidin Grohe alın. Ben aşağıdaki bataryayı aldım yakın zamanda gayet şık ve kullanışlı. Alman kazansın!

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
25 yıllık saatçi bir abiniz olarak bişeyler yazayımmı tutamıyorum kendimi.öncelikle konuyu acan arkadaş nerden tutsam elinde kalıyorsun.ve usta dedigin adamı çok cok affa sığınarak söylüyorum. mağazamda temizlik elemanı bile yapmam.tissot contaları bir tarafı ince bir tarafı kalındır kapaktan çıkardığın gibi takmasan yani ters takarsan,bırak pres makinasını 10 ton baskı yapsan kapatamazsın.son olarak 450 dediğin contayı sana 100 tl ye değiştiririm.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ha bu arada tissota farklı bir conta denemeye kalkan ustaysa benim servisteki kalfa onun yanında beyin cerrahı olur herhalde.selamımı söyle

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
25 yıllık saatçi bir abiniz olarak bişeyler yazayımmı tutamıyorum kendimi.öncelikle konuyu acan arkadaş nerden tutsam elinde kalıyorsun.ve usta dedigin adamı çok cok affa sığınarak söylüyorum. mağazamda temizlik elemanı bile yapmam.tissot contaları bir tarafı ince bir tarafı kalındır kapaktan çıkardığın gibi takmasan yani ters takarsan,bırak pres makinasını 10 ton baskı yapsan kapatamazsın.son olarak 450 dediğin contayı sana 100 tl ye değiştiririm.

ha bu arada tissota farklı bir conta denemeye kalkan ustaysa benim servisteki kalfa onun yanında beyin cerrahı olur herhalde.selamımı söyle
usta orjinal conta 100 tl ise bu fahiş fiyatı isteyene ne denir acaba

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sayın 25 yıllık saatçi ağabeyimiz, madem konuya bu kadar vakıfsınız ve bu mesleğin içinden birisiniz anlaşılan.

Keşke bu kadar uzun uzun küçümseyici ve kibirli yazı yazacağınız enerjinizi, konunun en başında yardımcı olmak için 2 satır bir yazı yazsaydınız da faydanız dokunsaydı...

Sizin selamınız söylerim o ustama, ayrıca ustam iş aramıyor sizin yanınızda temizlikçi olarak çalışamayacak kadar yaşlı, belkide babanız yaşında emektar bir saat ustası, siz her ne kadar usta değil desenizde....

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
usta orjinal conta 100 tl ise bu fahiş fiyatı isteyene ne denir acaba
ya buldum geçireyim mantığı yada orjinal servisten fiyat verildi.şöyle diyeyim servise girdiğinde sadece conta değil bakım ve pil ücretleride eklenir.biz yedek parçaları bi şekilde tedarik ediyoruz

Sayın 25 yıllık saatçi ağabeyimiz, madem konuya bu kadar vakıfsınız ve bu mesleğin içinden birisiniz anlaşılan.

Keşke bu kadar uzun uzun küçümseyici ve kibirli yazı yazacağınız enerjinizi, konunun en başında yardımcı olmak için 2 satır bir yazı yazsaydınız da faydanız dokunsaydı...

Sizin selamınız söylerim o ustama, ayrıca ustam iş aramıyor sizin yanınızda temizlikçi olarak çalışamayacak kadar yaşlı, belkide babanız yaşında emektar bir saat ustası, siz her ne kadar usta değil desenizde....
dostum haklısın verdiğim cevabı tekrak okudum hatalıyım.sen yinede ustana selam söyle.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
dostum haklısın verdiğim cevabı tekrak okudum hatalıyım.sen yinede ustana selam söyle.
Okuduğunuzu anlayamama sorunu var sanırım sizde.

Zira ustama selam söyleyeceğim dedim zaten ama siz ''sen yinede ustana selam söyle'' yazmışsınız.

Birde konuyu tekrar okursanız kapağın kapanmama sebebini belki anlarsınız..

Görünen o ki bir yardımlaşma yada tavsiyede bulunma gibi iyi niyetle yazmıyorsunuz. Lütfen bu konuya yazmayın egonuzu başka konuların altına yazarak tatmin edin.

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49

@Fatih009,
bilmediğin konular hakkında ulu orta bilmişlik veya bilmeyerek paylaşımlar yapmaya kalkma.markaların hukuki alanlarına girmektesin bilgin olsun.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış

@Fatih009,
bilmediğin konular hakkında ulu orta bilmişlik veya bilmeyerek paylaşımlar yapmaya kalkma.markaların hukuki alanlarına girmektesin bilgin olsun.
Az önce size ne yazdım beyefendi.

Sosyopat mısınız, insan gibi yazdım, rica ettim lütfen bir faydanız olmayacaksa bu konuya yazmayın, kibrinizi başka yerde kusun, egonuzu dükkanınızda çalışan personellerinizin üzerinde tatmin edin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
@Fatih009 konuyu açtığın ilk yazının hemen altında 'Konyalı Saat- isviçre saatlerinde büyük indirim' google reklamı çıkıyor. Kapitalizm her yerde

Screenshot_20210728-204619.png
Eee,kolay değil ,450 lirayı tamamlamak için reklam almıştır :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili @Fatih009 ,bu arada bende rahmetli dayımın mekanik otomatik saatini kullanıyorum,gerçi markası favori markalardan değil ama halen kullanıyorum,sayende dayımı da anmış oldum gece vakti :ok
NOT: Fotoyu öylesine yükledim ,konuyu dağıtmak adına değil :ok

saat.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt