İşik sizmasi sorunu

E Çevrimdışı

Emre55

Yeni Üye
23 Eki 2019
21
28
Philips 55PUS7304 modelini aldım karanlıkta ışık sızması olduğunu farkettim ama gündüz hiçbir sorun yok servis normal dedi gece baya rahatsız ediyo karanlık sahnelerde iade kabul etmiyorlar sizce bu normal bir durum mu ne yapmamı öneririsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı bey acil yardım bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
E Çevrimdışı

Emre55

Yeni Üye
23 Eki 2019
21
28
B86FA36D-0930-44AF-90DB-D53AE1061C96.jpg
80620E4B-6967-4FE1-83EB-FC36A60CBF7B.jpg
B44E4CA0-6481-44FB-B1DA-CB7366E548B8.jpg
188CF592-8EF3-42B7-8E23-DE25BB52674E.jpg

A Adem Helvacı youtobe de yazmişsin görüp yorumlayacağimiz bir görsel varmı diye attım fotoğrafları abi yorumun benim için değelli

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar; buraya yazıyorum, aynısını ytb de C/P yaparım.

Belli oranda ışık sızması kabul edilir olsa da, bu paneldeki görülen ışık sızması değil. Bu bildiğiniz harita.
Lütfen direkt olarak ve ivedilikle iade ve/veya değişim işlemlerinizi başlatınız :ok

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Onlar derler siz ısrar edin kabul edilmezse tüketici hakem heyetine gidin, onlar bilir kişi atıyor ve gelen bilir kişi tv karanlıkta fotograflarını ve videosunu çekiyor. Sonrasında rapor hazırlıyorlar, genelde olumlu sonuçlanıyor, benimde başımdan geçti.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Tamamen zifiri karanlıkta mı çekiyolar peki A A.Bozoğlu

THH Bilir kişi atıyor, atanan görevli sizi arayıp randevu saati veriyor, bana akşam 21:00de gelmişti. sorunu anlattım ışık sızan yerleride belirttim, odanın ışığını kapatmamı istedi ve resim ve video çekip gitti.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Servisin cevabı karanlıkta işik sizmasi testi yapılamaz normal gun işiğinda renkler düzgünse sikinti yoktur diyolar A Adem Helvacı
Terbiyesizleşmesinler, O tv yi size satarken ''Bu tv yi gün ışığında izleyeceksiniz gece değil'' dediler mi?

Onların ne dediği değil, devletin ne dediği, kanuların ne dediği, etik ahlakın ne dediği önemli.

THH aynı görüşte olmayacaktır, lütfen size diğer arkadaşlarımızın da tavsiyesi doğrultusunda sorunu hakem heyetine aktarınız.

E Çevrimdışı

Emre55

Yeni Üye
23 Eki 2019
21
28
Onlar derler siz ısrar edin kabul edilmezse tüketici hakem heyetine gidin, onlar bilir kişi atıyor ve gelen bilir kişi tv karanlıkta fotograflarını ve videosunu çekiyor. Sonrasında rapor hazırlıyorlar, genelde olumlu sonuçlanıyor, benimde başımdan geçti.

Peki servisin yazili kararı lazim mi tüketici heyetine başvurmak için

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Peki servisin yazili kararı lazim mi tüketici heyetine başvurmak için
Siz zaten şikayetçi taraf olarak dilekçeniz ile müracaat ettiğinizde değerlendirme sonucu şikayetçi olunan taraftan savunma istenecek. Elbette elinizde veri ne kadar çok olursa o kadar iyi.

Servisten istemenizde de sakınca yok, hatta atacağınız adımı da bilsinler daha iyi olur :ok

E Çevrimdışı

Emre55

Yeni Üye
23 Eki 2019
21
28
A Adem Helvacı abi şimdi tüketici hakem heyetinde dilekçe yazdirdim ürünü yeni aldığım için cayma hakkını kullanacağiz dedi postaneden de vatan bilgisayar samsun şubesine iadeli tahütlü gönderdim 15 gün cevap verme süresi varmiş biraz bekleyecem anlaşilan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri