İrritabl bağırsak sendromu (İBS)

biko966

Yeni Üye

N @Nautilus

Teşekkürler hocam aklımda.
Bende bu arada antral gastrit çıktı diğer testler hep temiz.
Ateş,çarpıntı ve tuvalet düzensizliği var ve gaz da aşırı var iştahta yerinde .
İbs miyim bilmiyorum sizce durum nedir arkadaşlar geçmiş olsun hepimize kurtuluruz en yakın zamanda inşallah.
Bende sirke, yoğurt, spor , diyet ve vitamin takviyelerini yapıyorum.

Nautilus

Bronz Üye

N @Nautilus

Teşekkürler hocam aklımda.
Bende bu arada antral gastrit çıktı diğer testler hep temiz.
Ateş,çarpıntı ve tuvalet düzensizliği var ve gaz da aşırı var iştahta yerinde .
İbs miyim bilmiyorum sizce durum nedir arkadaşlar geçmiş olsun hepimize kurtuluruz en yakın zamanda inşallah.
Bende sirke, yoğurt, spor , diyet ve vitamin takviyelerini yapıyorum.
Geçmiş olsun Bağırsak floranız bozulmuş.Duzenli kil kullanımı sonucunda floranız düzelecektir.

biko966

Yeni Üye
teşekkür ederim kalıcı çözümü var mı benim için önemli sağlık durumum nedeniyle maddi durumum da yok kil alamıyorum ama ev yapımı sirke, yoğurt, diyet ve spor ve vitamin takviyesi anca.

N @Nautilus

smili72 

Platin Üye
teşekkür ederim kalıcı çözümü var mı benim için önemli sağlık durumum nedeniyle maddi durumum da yok kil alamıyorum ama ev yapımı sirke, yoğurt, diyet ve spor ve vitamin takviyesi anca.

N @Nautilus
Kalıcı çözümü malesef yok Yapabilecekleriniz aile hekiminize 1-2 kutu ercafuryl ya da yerlisi diafuryl yazdırın İhal başlangıcında bir kapsül alın

Nautilus

Bronz Üye

N @Nautilus
Yediginize ictiginize dikkat edin.Sporunuzu yapın doğal beslenmeye çalışın , anlattığınız kadarıyla da doğru yoldasınız bu şekilde devam ederseniz Bağırsak floranız düzelecektir.

biko966

Yeni Üye
Teşekkür ederim
N @Nautilus
smili72 @smili72

Bende ateş de var kan değerlerim de sıkıntılı çıktı doktora gideceğim yine ama kendimce tedavi uyguluyorum bakalım nasıl olacak
Geçer hocam bu rahatsızlık kurtulan var sanırım kilit nokta atlattıktan sonra her gün fast food tüketmemek dikkat etmek vitaminlerine probiyotiğine bu gibi şeyler sanırım. Her gün hamburger yersek 5 sene sonra yine bozulur ama tamamen geçmez olayına katılmıyorum kurtulanlar nasıl kurtuluyor .