iptv tavsiye | Sayfa 30 | Tavsiye FORUMU

iptv tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rselcukn 

Aktif Üye
28 Ağustos 2019
56
senin gibiler için bir kez daha yazıyorum üstelik büyük harflerle "GERMANYSERVER"
geçen o uyduruk sitende de(senin veya bir başkasının benim için hepisiniz aynısınız)
yazdım bunu Telegram da yazdım v.s kısaca her yerde yazıyorum

ben "müşteri" olduğum müddetçe istediğim yerde istediğim şeyi yaparım ve "işine
gelmeyen" kişiler de buna "REKLAM" der! reklamın ne iyisi ne de kötüsü benim için
önemli değildir ama senin gibiler için belli ki çok önemlidir!

üstelik herifler bana beleş vermediler,geçen 12+3 aylık sürem bitti sonra çok yeni 6 ay daha
uzattım,hatta dedim ki bana bu sefer indirim yapın,OLMAZ dediler!! iyi o zaman deyip
kestim ben de

adamın canını sıkmayın,heryer de yazarım,zira benim ne korkum ne de bu işlerden bir nemalanmam
vardır,adım,adresim her şeyim de açıktır!

Bu kişilerin anlamadığı şey şudur;kim müşteri kim satıcı hiç ayırt etmeden herekese aynı davranıyorlar
yaw size ne GERMANYSERVER diye birilerinin yazmaları veya bahsetmeleri!

Ama benim adım CAN ÖZYAMAN dır ne yaptığım herkes bilir,ancak bir şeye ben işaret
etmişsem veya "referance" olarak budur demişsem bunun sonucunda neler olduğunu da herkes bilir!

Geçmişte bunu panel işinden çooook defa ispatladım,çok kişilere da ciddi para kazandırdım!
insanlar da eneyi değildir kimin ne olduğunu çok iyi bilir,dolayısıyla ben de böyle çıkar bağıra
bağıra yazarım ve "duruma göre" de REKLAM yaparım ki aslında benim yaptığım o da değildir!
bu iyidir bu da dandik dir dersem beni dinlerler! ve bu işler den bugüne kadarda zerre kadar
bir menfaatim de olmamıştır,Allaha şükürler olsun

++
Bu arada ben topu şimdi Yöneticiye atıyorum siz gereken "temizliğe" başlarsınız hocam:hihi

ülen adamların geçen kaç tanesiyle kapıştım şu nalet Tegram denen yerde
şimdi buraya gelmişler!
Sakin ol bro bu tipler her yerde varlar ve maalesef de olacaklar beni de başka bir platformda Jürgen in reklamcılığıyla suçlamışlardı ama ben çevremden üye yaptıklarımdan +1 ay kazanıyorum bunun dışında forumlarda kullanıcı adımı vs paylaşmadım çıkar peşinde olsam onu paylaşırım ve zaten tek bir entry e tek bir kişiye bakmayacaksın bu işlerde evveliyatını inceleyeceksin mesela şu anda ekşi sözlükte direk reklam platformu olmuş r10 dan 20-30 tl ye entry girişi yapıyorlar piyasanın iyice cılkı çıkmış durumda maalesef o yüzden çok fazla yüz göz olmaya gerek yok ben sadece bariz reklam gönderisi vs gördüğümde ifşa ediyorum insanlar kanıp aldanmasın diye

kartalist 

Yeni Üye
7 Kasım 2020
2
40
3b iptv ile çalışıyolar, 3b türkiyede hizmet vermiyor. Ama çalıştığı firmalar var, trionu deniyorum malum spor kanalının platin yayınları falan var, uydu yayıyla max 8 saniye, canlı kanallar, filmler, dizilerin hem dublaj hem altyazı seçeneği var. Trion'u deniyorum ama müşteri hizmetlerini pek sevmedim. kayiptv.com da aynı 3b ile çalışıyor oradan alıcam alırsam. 290 TL yıllık. (Yayın kalitesi çok iyi)
merhaba bende 3b almak istiyorum ama referans istiyorlar siz kullanıyor musunuz?

The_SreT 

Süper Üye
18 Kasım 2017
2,060
hocam tl ile satış yapmıyor mu bu germany servers. türkiyede yaşıyorum euroda bu haleyken mümkün değil almam nerdeyse xxxxxx fiyatını buluyor tl ye çevirince
Germany Servers ın tl ile satışı mevcuttur , ben şahsen hiç kullanmadım ama kullanıp memnun olan da var olmayan da var.

Not: Yerli platformların isimlerini bu başlık altında yazmamamız daha uygun olur 🤗

cyarr 

Yeni Üye
22 Şubat 2019
20
41
hocam tl ile satış yapmıyor mu bu germany servers. türkiyede yaşıyorum euroda bu haldeyken mümkün değil almam nerdeyse xxxxxx fiyatını buluyor tl ye çevirince
türkiye satışı var fiyatta uygun gibi bence herkesin bütçe farklı saygı duyarım

Moderatör tarafında düzenlendi:

albanez 

Emektar
19 Mart 2018
2,635
Germany şu anda bana göre yine bazı kanallar da bozuldu gibi!
4 senedir hiç bir zaman tam stabil olamadılar gitti yaw:hmm

hkaplan 

Yeni Üye
8 Kasım 2020
1
24
germany serversda feed maç yayınları oluyor mu en az gecikme ile. 6 aylık fiyatı benim için makul ancak maç yayınlarında gecikme en çok dikkat ettiğim şey iptv ararken

Ferh@t 

Bronz Üye
7 Mart 2020
138
35
Bu germany servers yok Türkiye'ye yayın vermiyor falan filan çok konuşuldu bende merak ettim dedim bı denim hele neyse geçen hafta test yayını aldım sitelerinden 1 saatlik süresi vardı tam maç zamanına denk getirip aldim yanlış anlamayın ama bu yayına nasıl para verip alıyorsunuz aynı fiyata hatta daha uyguna çok daha iyi yerler var maç yayinlari c*******t play yayını yaklaşık gecikme 2 dakika civarlarini buluyor görüntü desen berbat bide kanalların üstüne 4k yok ham yayın falan filanda bir sürü şey yazılmış çizilmiş donma takilmalari solemiyorum bile :hahavod bölümü desen hiç bişi yok neredeyse bir kactane belli başlı dizi birazda film falan işte benim evdeki 500 GB HDD diskte daha fazla vardır o derece 1 saatlik test yayını 15 dk sonunda kapatip URL Yi direk sildim bide tr ye yayın vermiyorlarmis vermesinler daha iyi yahu :haha:haha

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...