iptv tavsiye | Sayfa 29 | Tavsiye FORUMU

iptv tavsiye

Ballack1356 

Yeni Üye
12 Nisan 2020
7
34
Arkadaşlar Yardımcı olursanız çok sevnirim. iptv üyeliği aldım fakat evde belediyenin internet hizmeti oldugundan ne modemle ne de wifi ile oynatmıyor. Başka internete bağlanınca sıkıntı yok acçılıp oynatıyor fakat mevcut internet ile hiç bir işlem yapamıyorum,ilgili kurum ile görüştüm yardımcı olamayacaklarını ancak bu şekilde kullanabileceğimi ilettiler, Modem arayüzünden bunu değiştirmek mümkün mü ya da başka bir çözüm bilen var mı,şimdiden çok teşekkür ederim çaresz kaldım.

albanez 

Emektar
19 Mart 2018
2,362
Haklısın dostum hep fake tam üstüne bastın germany iptv nin şikayetvar sitesindeki şikayetleri de evet fake..
Hatta şikayetvar.com bile fake olabilir mi ne dersin :)
o kadarını bilmem,ancak çoğunun fake olduğu zaten kurulan cümle yapılarından bile anlaşılıyor!
dediğim gibi bu işlerin boku çıkmıştır:kiskis

rselcukn 

Aktif Üye
28 Ağustos 2019
50
o kadarını bilmem,ancak çoğunun fake olduğu zaten kurulan cümle yapılarından bile anlaşılıyor!
dediğim gibi bu işlerin boku çıkmıştır:kiskis
Katılıyorum piyasada 1 elin hadi iyimser bir bakış açısıyla 2 elin parmaklarını geçmeyecek kadar düzgün firma var gerisi vurguncu bugün var yarın yoklar. Ben yaşadığım 4-5 olumsuz iptv deneyiminden sonra tercih noktasında belirlediğim kriterler arasında forumiptv, ekşi sözlük ve şikayetvar.com geri bildirimleri vardı ; 1 iptv sitesi şikayetvar’da YOKSA kafadan UZAK durun çünkü o firma sürekli isim değiştiren vurgunculardandır Çook yüksek ihtimalle , şikayet / memnuniyet oranı çok önemli bir tercih sebebi forumiptv ve ekşide de Malum FAKE feedback ler ve sahte reklam mesajları dolu ama bunların arasında ki gerçek kullanıcı deneyimlerini içeren yorumları ayırt edebilmek önemli. Ben ve sayemde çevrem xtream baskını da dahil 1 yıl civarında Jürgen iptv yi kullanıyoruz (not: siteyi değiştirmişler jurgen.tv olmuş ) ama çevrem de fanatiği olan da var pek hoşnut olmayan da var ben şahsım adına iptv konusunda kimseye kesin al demem çünkü bu süreçler bana öğretti ki herkes için KUSURSUZ iptv yoktur ihtiyaçlara göre tatminlik sağlayan en uygun iptv vardır bu da tabii ki kişiye göre değişkenlik gösterir. Gelelim en başa iptv tarihine kısmen hakim biri olarak bazı firmaların ki bu senin bahsettiğin firma da dahil evveliyatlarında yedikleri bokları sitesinde yayınladıkları komik bildirimleri biliyoruz ; aslında burada bu kadar mesaj yazmada ki amaç Germany i boklamak veya jürgen i övmek değil ; nacizane kullanıcıları araştırmaya yöneltmek, korumak ve bilinçlendirmek. Saygılarımla..

albanez 

Emektar
19 Mart 2018
2,362
o forumiptv denen uyduruk-fake yere üye oldum sonra bir kaç msg attım sonra biraz okudum
ve manzarayı şak diye çaktım:haha
hatta forumun sanırım yöneticisi idi onunla da bir kaç defa yazıştık,ben FAKE adamlar dolu
dedim o da bana "göstersene kimler" !:haha1
daha sonra da abi bunları atarsam forum da üye kalmaz gibiisnden bir cevap verdi!
daha sonra bir kaç msg daha atmıştım ve beni BAN ladılar süresiz olarak!

Gerekçe;Spam ve satış işleri gibisinden bir şey idi,ulan bana bunu yazan adama daha ne diyeyim ben:hihi
bir daha girmedim tabiki,aradan zaman geçti bir şey için oraya bakmam gerekiyordu ve bir baktım
BANım kalkmış:kiskis
hastirin lan dedim bir daha da gitmedim zaten,sanırım forumu da kapatmışlar ya da başka bir filim var:hmm
beni TR de tanımayan adam yok sayılır,herif bana satış/spam v.s deyip şutluyor yaw

gerçekten bu işlerin her şeyiyle boku çok fena çıkmış:rant1

Akhunturk 

Yeni Üye
20 Ağustos 2020
5
Bunlardaki bu ciddiyetsizlik ve dandik işler bazen işe yarıyor ;

Ben yaklaşık 1,5 sene evvel 3 aylık bir iptv üyeliği aldım. Sanal pazaryerlerinden birinden ödemeyi yaptım. 3 aylık olduğu için cüzi bir rakamdı.

Neredeyse 1.5 sene oldu hala kapanmadı. Sanırım benim üyeliği açık unuttular😊

Sağlam kanal listesi var ve vod filmleri güzel sürekli güncelliyorlar.
Maç yayınları derbilerde takılma oluyor ama normalde iyi. Arada açıp seyrediyorum.

rselcukn 

Aktif Üye
28 Ağustos 2019
50
o forumiptv denen uyduruk-fake yere üye oldum sonra bir kaç msg attım sonra biraz okudum
ve manzarayı şak
Katılıyorum ama dediğim gibi mesele gerçek ile Fake arasındaki ayrımı yapabilmek umarım insanlarımız bu tüketici bilincine erişir de kaliteli ve dürüst firmalar piyasada kalır tüm sektörler için bu temennim 👍
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada The_Stret hocamın paylaşımlarına güvenirim çevreme jurgen iptv yi önerirken onun analizlerini de referans göstermişimdir ki kendi analizlerimin de bir nevi teyiti niteliğindedir

Son düzenleme:

Karakartal 

Yeni Üye
16 Ekim 2020
1
30
öncelikle herkese merhaba foruma yeni katıldım yazılanları okudum fakat yinede kararsız kaldım tavsiye edebileceğiniz kullandığınız ıp tv nelerdir ?

rselcukn 

Aktif Üye
28 Ağustos 2019
50
İhtiyaçlarına uygun olarak belirlediğin kriterler çerçevesinde kendi araştırmanı yapıp tercihini ona göre şekillendirmek, unutmaman gereken bilinmedik forumlarda vs. İsmi geçmeyen iptvlerden uzak durmak.
Bence en güzel tavsiye bu

tournament231 

Yeni Üye
17 Ekim 2020
1
34
yukarıdaki bir arkadaşın tavsiyesiyle jurgenden almak istedim. Sitesine giriyorum whatsappa yönlendiriyor whatsappa giriyorum başka numaraya yönlendiriyor. inception yaşadım resmen. ttnet müşteri hizmetlerine ulaşmak bu kadar zor değildir bence tavsiye etmem

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şubat 2019
186
37
mrb arkadaşlar Codiqa IPTV Server Hizmetleri 4K HD Yayin – Donmaz IPTV Server | HD 4K | Test Yayını bu site dolandırıcıdır dikkat edin beni dolandırdılar serefsizler 1 yıllık üye oldum 1 hafta sonra kapattılar yayınımı ve engellediler. tam bir orosbu ç. bunlar serefsizler reklam edin bu serefszleri kimse yanmasın codiqaiptv
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

J @jagler03 , codiqaiptv
ben de öylesine şimdi deneme talep ettim bunlardan denemeyi hemen verdiler tabii ki mümkün değil satın al mam uyardığınız için teşekkür ederiz yayınlar iyi duruyor aslında ama hiç kimse parasının boşa gitmesin istemez özellikle trt 4k da 60 fps yayın veren bildiğiniz tavsiyeniz var mı? Ben de AliExpress'ten 1 yıllık 60 lira civarına almıştım çok uygundu fakat güncelleme yapmıyorlar Türkiye kanallarının içinde birkaç tane yabancı kanal var ve TRT 4K 60 fps değil aboneliğimin bitmeye bir iki ay kaldı

tegmen 

Aktif Üye
18 Nisan 2020
66
Bunlardaki bu ciddiyetsizlik ve dandik işler bazen işe yarıyor ;

Ben yaklaşık 1,5 sene evvel 3 aylık bir iptv üyeliği aldım. Sanal pazaryerlerinden birinden ödemeyi yaptım. 3 aylık olduğu için cüzi bir rakamdı.

Neredeyse 1.5 sene oldu hala kapanmadı. Sanırım benim üyeliği açık unuttular😊

Sağlam kanal listesi var ve vod filmleri güzel sürekli güncelliyorlar.
Maç yayınları derbilerde takılma oluyor ama normalde iyi. Arada açıp seyrediyorum.
bizede söylede bizde alalım hangı IPTV :p

Feagg 

Aktif Üye
3 Ekim 2020
12
32
ve manzarayı şak diye çaktım:haha
hatta forumun sanırım yöneticisi idi onunla da bir kaç defa yazıştık,ben FAKE adamlar dolu
dedim o da bana "göstersene kimler" !:haha1
daha sonra da abi bunları atarsam forum da üye kalmaz gibiisnden bir cevap verdi!
daha sonra bir kaç msg daha atmıştım ve beni BAN ladılar süresiz olarak!

Gerekçe;Spam ve satış işleri gibisinden bir şey idi,ulan bana bunu yazan adama daha ne diyeyim ben:hihi
bir daha girmedim tabiki,aradan zaman geçti bir şey için oraya bakmam gerekiyordu ve bir baktım
BANım kalkmış:kiskis
hastirin lan dedim bir daha da gitmedim zaten,sanırım forumu da kapatmışlar ya da başka bir filim var:hmm
beni TR de tanımayan adam yok sayılır,herif bana satış/spam v.s deyip şutluyor yaw

gerçekten bu işlerin her şeyiyle boku çok fena çıkmış:rant1
Bu arkadaş şimdi telgramda var iptv sohbet adı ile başka bir oluşum vardı vİPTV DÜNYASI diye adamlar çekiliş falan yapıyor bol bol kampanya yapıyor biranda üye toplamaya başlayıp büyüyünce o forumun admini sohbet grubunun ismini İPTV dunyasi olarak değiştirdi diğer grubun ismini çaldı. Şimdide tüm iptv sahiplerine rest çekmiş ya o grupta olursunuz yada benim grupta diye şaka gibi biri hem isim hırsızlığı yapıyor hemde millete rest çekiyor 😂😂 Bu Arada orjinal sayfanın telegram kullanıcı adını buraya koyuyorum @vIPTVDUNYASI gelmek isteyen olursa güzel sohbet dönüyor. Kampanyalar ve çekilişler oluyor, samimide bir ortam

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şubat 2019
186
37
Arkadaşlar özellikle trt4k izliyorum 60 fps ve yüksek kalite iptv hizmeti veren bilinen şu ana kadar tespit edilmiş en iyi ip TV şirketi hangisi acaba aranızda bilenleriniz var mı ?