iptv tavsiye | Sayfa 21 | Tavsiye FORUMU

iptv tavsiye

ataseven 

Bronz Üye
24 Temmuz 2017
533
albanez hocam sizin tavsiyenizle H96 MAX RK3399 bu cihazı almıştım.5ghz ile bağlanıyorum fakat gerçekten benim dsmart internet kötü bu nedenle adamlarla konuştum bu hızlarda randumanlı çalışmaz diyorlar.fakat sungate tıtan cihazın içersindeki hem 1 yıllık hediye ıptv hemde free ıptv var o enternet kablosu ile bağlı onda ıptv yağ gibi akıyor.

Alonzo 

Aktif Üye
31 Temmuz 2019
85
Şimdi ben bunları yazacağım tepkiler çoğalacak tabi bu tepkiler bu işi yapanlardan gelecektir.
Arkadaslarında dedigi gibi öncelikle iptv alacaksanız
1. internet hızınız
2. destekleyen cihazınız
3. en son olarak satıcı arayışı
ilk 2 si tamam diyorsanız satıcı işine gecelim. Öncelikle 7/24 ulaşabilmelisiniz özellikle cep numarası ile olanları tercih ediniz. 0800 +0635 gibi baslayan
numaralara itibar etmeyiniz bunlar peynir ekmek gibi alınıyor netten. Canlı whatsapp numarasına bakarak alın ayrıca gercekse numara ise .
Satıcı sitesi kaç yıllık sitenin ssl sertifikası varmı ayrıca ( xyz site info cart curt ile biten siteler kesinlikle kaçının )
öncelikle test alın sadece test almadan yapmayın bu işi test alıp isteklerinizi karsılıyorsa bu paneller ona gore hareket edin
test aldınız ve karar verdiniz bundan alayım ( A sitesinden adres verdi size test için satın aldıgınız b sitesi olarak uyelik veriyorsa gecmiş olsun )
Cihazların cok buyuk önemi var ayrıca sevgili albanez @albanez dedigi gibi netiniz hızlıdır ama cihaz vasattır .
Bazı saticilar 10bin kanallı olur bazıları 20bin kimisi 30bin kaldırmayabilir cihaz secimi iyi olmalı.
Gelelim bana 4 senedir kullandıgım iptv var uyduportal dan saydıklarımın hepsi mevcut cihaz satısıda yapılıyor ama ben kendim almistim zamanında
redline ts4000 sorunsuz işimi goruyor tavsiye edebilirim suan kampanyalarıda var 7 senedir bu işi yaptıkları ve birde forum siteleri mevcut
kimi ararsanız yardım ediliyor telefondan veya siteden reklam gibi oldu ama kullanıcıyım belirtiyim. Arkadasını getir kampanyasıda var
Test alıp denemenizi isterim. Karar verip alacak iseniz referans ismi isayagmur iletmeniz yeterlidir ilgilenileceklerdir.
Sahsi sabit numarası vardır soru sorunlarınızıda belirtebilirsiniz uyduportal iptv ama yukardaki ilk 2 şık sizin için önemlidir.

albanez 

Emektar
19 Mart 2018
2,083
H96 MAX RK3399 benim de kullandığım bir cihazdı(kısa süre) ancak ethernet berbat bu cihazda 5/2.4Ghz ler
felaket kötüydü bu cihazda,şimdi çaktım senin mazarayı,bir dünya BOX aldım bana göre bu konuda en kötüsü
bu cihazdı yaw

Ama "RK3399" ların hala resim kalitesi de hiç bir BOX da yok,Shield bile ancak bu kadar iyi olabiliyor!
RK3399 ların tahtı hep sağlam bu konuda ama diğer neredeyse tüm işleri ise acaip kötü,ben piyasaya çıkan
10/12 tane RK3399 ların hepsini tek tek satın alıp kullandım hiç boş yok bu konuda:clap

BOX olup ta adam gibi ""resim"" veren bir tek 3399 lar vardır gerisi hikayedir! bunu MediaPlayer olarak kullanacaksın sadece!

işin internet üzerinden çalışması konusu,farklı bir durum,örneğin bir BOX alırsın her şeyi süper olabiliyorken
Wifi/Ethernet Chipseti kötüyse yandın gitti yaw örneğin H96 böyleydi ve benim ilk dikkatimi çeken bu olmuştu!

geçen sene bir Box aldım,adı sanı duyulmamış chipset 905X3 serisinden,cihaz vasat veya kötü benim için ama
internet performansı 5Ghz den adeta süper yaw,satacaktım ama mecburen kaldı,çünkü elimde 50Mb internet var
ama hikaye,adam gibi cihaz olmazsa işe yaramıyor,KODI+Addons lar da yine çok çok iyi! şimdi 1 kağıt
verseler bile satamam ben 500 kağıda almıştım!
Diğer Box ise internet de senin bahsettiğin durumdan bile kötü ve yine bunada 50Mb lik net bağlı
ama rezalet,hatta YouTube u bile kaldırdım sinirlendim,SmartYoutube yükledim o da berbat çalışıyor!
dolayısıyla ne varsa sildim cihazdan,bunu da MediaPlayer gibi kullanıyorım MALI820 GPU var çünkü:ok

The_SreT 

Süper Üye
18 Kasım 2017
2,001
Bu mevzuda test adı altında verilen linklerin her hangi bir espirisi olduğuna inanmıyorum , test neden istenir yayıncının kanal çeşitliğine bakmak için istenebilir. Bence en iyi test para ile alınan kısa üyeliklerdir , 1 ay veya 3 ay en düşük paket alınıp test öyle yapılmalı. Yoksa saatlik veya günlük verilen testler yanıltıcı olabilir , olduğunu da pek çok kez yaşadık. Verilen test harika oluyor ama para ile paket aldıktan sonra sorunlar başlıyor. Kısacası buna pazarcı taktiği de denilebilir , iyi mevyeler üstte koyarsın çürükler altta olur.

Bu işler artık whatsapp dan , telegram dan yürüyor daha hızlı ulaşım ve anında sorunu çözme gibi. Yani siteden de görüşürsünüz ama artık sitelerde ki canlı chat olayı sadece paket alımlarıma yardımcı oluyor , sonrası için yine whatsapp veya telegram a yönlendiriyorlar. Yani olayın kendisi mecbur kılıyor bu mecraları , hızlı ulaşım v.s gibi nedenlerden dolayı. Öyle satıcılar var ki mesela 3B IpTv sana m3u linki bile vermiyor güvenlikten dolayı , adamın tercih ettiği programları kullanmak zorundasın , link verirsem güvenlik açığı oluyor diyor.

Türkiye için 16mbps hız yeterlidir bu mecra için , yine en dandik Tv box yeterlidir bu mecra için ama KABLOLU bağlantı şartıyla. Kablosuz bağlanmak isterseniz daha yüksek bir hızınız olmalı TV BOX için. Mesela ben hızımı 100mbps çıkardım , dandik ucuz bir Tv Box ile kablosuz sorunsuz izliyorum. Hız testi yaptığımda 37 - 40mbps arası hıza ulaşıyor Tv Box. Bu testi kablolu yaptığımda 97 - 99mbps görüyorum. Kablosuz olarak 5ghz bandını desteklemediği için 50mbps geçme imkanı yok zaten cihazın. IpTv yi her zaman Tv Box ile izlenilmesi gerektiğini savunacağım , daha düzenli , daha seri , daha net yayın verdiği için. Dandik de olsa bir Tv Box almanızı öneririm her zaman , sadece IpTv kullanım amaçlı kesinlikle pahalı bir box almayın.

rambo3434 

Silver Üye
2 Şubat 2020
800
enteresan adamlar yaşıyor. adam iptv almış, o kadar memnun olmuş ki :clap gelip burada üyelik açmayı ve "şöyle güzel, böyle şahane abi yea" demeyi kendisine görev addetmiş.

smili72 

Silver Üye
6 Mart 2018
954
48
enteresan adamlar yaşıyor. adam iptv almış, o kadar memnun olmuş ki :clap gelip burada üyelik açmayı ve "şöyle güzel, böyle şahane abi yea" demeyi kendisine görev addetmiş.
çok ilginç dimi beğenmiş bu beğenimi milyonlarla paylaşayım demiş üyelik açmış 5 saniye sonra beğenisini paylaşmış gitmiş daha da siteye uğramasmış (ya da uğramayacak) Yımırtaya can veren Rabbım ne yetenekler yaratıyor da haberimiz olmuyor :kop

albanez 

Emektar
19 Mart 2018
2,083
iptv.org

gönderin buraya ya da şutlayın

zaten bahsettiğim insanlar bu yukarıda yazdığım yer de illaki üyedirler veya henüz değillerse de
oraya gitsinler,orada diledikleri her tip muhabbetler vardır!

Ben de bir ara gittim oraya bir kaç gün sonra da şutlandım aynen!
bilen bilir,hatta forumun sahibi de sanırım biliyor hatta onunla bir süre yazışmıştık özel ve aleni olarak!

sonra BAN ımı kaldırdılar! niye kaldırıyorsun aloooo:haha

bir alay fake var demiştim,bana göster isim ver demişti:haha1
sonra fake beni gördü ki beni şutladı sonra da geri aldı!

abi şaka gibi herifler yaw,bana isim ver diyor,ülen bir alay adam orada zaten bunun için görevli adeta!

albanez 

Emektar
19 Mart 2018
2,083
böyle adamları anında şutlayın beyler!

ve gidecekleri adres de belli zaten>>> iptv.org
zaten hemen hepsi de oradan geliyorlar,şöyle bir dolanalım diyorlar bazı yerlerde:haha

not;şimdi kontrol ettim sanırım bunlar uçmuş yaw
ya da adresleri değişmiş bu adres den şu anda başka bir site açılıyor:hmm

akba34 

Yeni Üye
16 Eylül 2020
1
42
Foruma yeni katıldım bir çok ip tv deneyimim oldu. Donmayan ip tv yok arkadaşlar illaki 3-5 sn olsada donar. Tabi bu internet hızınız ile alakalı bir durum. Birde bazı yayınlar çok geç bazıları biraz daha erken geliyor. Zaten bunun normali uydu yayınından 30-40 sn sonra gelir. Bein connect bile 40 sn geriden geliyor
Wifi ile değil ,Kablolu bağlanmaya dikkat edelim. 5 senedir ip tv kullanıyorum, ilk defa kanal çeşitliliği bakımından bir ip tv buldum. Piyasada 150-200 arası senelik iken 300 TL verdim donma yokmu oluyor ama minimal.

The_SreT 

Süper Üye
18 Kasım 2017
2,001
böyle adamları anında şutlayın beyler!

ve gidecekleri adres de belli zaten>>> iptv.org
zaten hemen hepsi de oradan geliyorlar,şöyle bir dolanalım diyorlar bazı yerlerde:haha

not;şimdi kontrol ettim sanırım bunlar uçmuş yaw
ya da adresleri değişmiş bu adres den şu anda başka bir site açılıyor:hmm
Hocam sen de taktın o siteye valla 🙂 ben de ara sıra giriyorum bakınıyorum orada , bahsettiğin gibi adamlar da var orada hem fikirim seninle , ama fikir vermesi açısından olması gerektiğini düşündüğüm bir site , çünkü IpTv sektörü ile alakalı ilk ve tek forum. Zamanla bir şeylerin oturacağına inanıyorum diyeyim , temennim o şekilde en azından 🙂 Az çok forumda yazılanları okuyan biri neyin ne olduğunu , kimin ne olduğunu anlar orada diye düşünüyorum. Bu arada ismini yanlış yazıyosun iptv org değil forumiptv :hihi