TV'BOX IPTV Player Oynatıcı Uygulamalar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Telde çok güzel çalıştı Tv-box da su koyuverdi :kiskis
Benim dediğim değil bu :)
Senin verdiğin kırmızılı olan,bizdeki onun yanında olandı :ok
WhatsApp-Image-2023-05-04-at-04.01.04.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
bunların hepsini de+başkaları da dahil bir dünya böyle uygulamalar kullandım veya denedim
ama hiç birisi beni açmamıştı ama sürekli ve de sanırım 4 senedir kullandığım tek Player
şu Rus un uygulaması olan "IPTV Pro"

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Ben de android kullanırken Perfect IPTV Player denemiştim. Şuan ne durumda bilmiyorum ama o zamanlar için kanallar arası geçiş hızı ve uydu alıcısına benzer arayüzü hoşuma gitmişti. Deneyebilirsiniz.

M Çevrimdışı

melihyesil

Yasaklı Üye
29 Eyl 2023
6
38
rkadaşlar sırf xciptv kuracam diye lg tv me tv box aldım. tv box seçerkende bu incelemeyi okuduktan sonra next start a karar verdim aldım. ama play storda çıkmıyor
ilginç olan arkadaşım sıfır tcl tv aldı o yükledi. mutfakta digitsu var orada da çıkıyor yükleniyor ben anlamadım

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
rkadaşlar sırf xciptv kuracam diye lg tv me tv box aldım. tv box seçerkende bu incelemeyi okuduktan sonra next start a karar verdim aldım. ama play storda çıkmıyor
ilginç olan arkadaşım sıfır tcl tv aldı o yükledi. mutfakta digitsu var orada da çıkıyor yükleniyor ben anlamadım
her yere aynı mesajı yazmışın spam yapmışın 3 mesajın var hepsi aynı böyle olunca daha iyi cevap mı bekliyorsun onu da kopy paste ettiğinden eksik çıkmış mesajların

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt