TV'BOX IPTV Player Oynatıcı Uygulamalar

K Çevrimdışı

KaaN

VIP
2 Şub 2023
30
İPTV Player Oynatıcı Uygulamalar
1-IPTV Pro

2-IPTV Smarters Pro V3.1.5.1

3-IPTV Extreme Pro V122.0

4-Dev IPTV Pro V3.2.6

5-Xtream IPTV

6- XCIPTV Player V6.0

7-IPTV Easy Purple Player V3.1

8-MyIPV online
Not :Mobil uygulama Sadece Telefonda çalışır

Linkler güncellenecektir. Güncellenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kurubuz Çevrimdışı

kurubuz 

Aktif Üye
14 May 2020
58
37
Selamın aleyküm 230 MB anakart 55uhd 950 hi level TV de ip TV uygulama yok smartone ip TV açılmıyor uygulama yükleyemiyorum nasıl yaparız?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Önemli not! Tavsiye Forumunda IPTV servislerine ilişkin herhangi bir paylaşım yapılmamaktadır. Bu konu altında paylaşılanlar yalnızca IPTV servislerine erişim sağlayabilecek yazılımlardır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hepsini tek tek denemiştim zamanında,en son iptvsmarters denedim.Tabii Bendeki S11 de,ama kendi gömülü oynatıcısı bana en iyi oynatıcı olarak geldi,tek kelime ile mükemmel,( Menü - Ayarlar - IP Kanal Arama) ayrıca uydu kanalı gibi işlem yapılıyor ,sil - taşı - v.s, donma kasma hiç görmedim,aldığım testlerde kontrol ediyordum hep. Ama belirtmeden geçmeyeyim ,S11 de en iyi çalışan harici uygulama olarak iptvsmarters çıkmıştır.Bu benim S11 için olabilir ,başkası "falan program" daha iyi diyebilir ,gerçi iptv bende yok kullanmıyorum onu da belirteyim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hepsini tek tek denemiştim zamanında,en son iptvsmarters denedim.Tabii Bendeki S11 de,ama kendi gömülü oynatıcısı bana en iyi oynatıcı olarak geldi,tek kelime ile mükemmel,( Menü - Ayarlar - IP Kanal Arama) ayrıca uydu kanalı gibi işlem yapılıyor ,sil - taşı - v.s, donma kasma hiç görmedim,aldığım testlerde kontrol ediyordum hep. Ama belirtmeden geçmeyeyim ,S11 de en iyi çalışan harici uygulama olarak iptvsmarters çıkmıştır.Bu benim S11 için olabilir ,başkası "falan program" daha iyi diyebilir ,gerçi iptv bende yok kullanmıyorum onu da belirteyim.
Bende kullanmıyorum Emmi Talep var diye ekledim.

Geri
Üst Alt