IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
Bu ip tv hakkında çok bilgim yok. TVyi PCye bağlı kullanıyorum. Sınırsız internetim var. Bu lig maçlarını falan illegal olarak mı veriyorlar IPtv üzerinden? Tavsiyeniz nedir?

Son düzenleme:
Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Merhaba 12 aylık alıcamda yanlız tvye kurmasını bilmiyorum bana yardımcı olurmusun bu arada adınızıda yazıcam bedava kazanın..şimdi uygulamaları karıştırdım ip tv kurdum hangi saat müsait olursun nasıl yapılacak yardımcı olursun bana sana zahmet

Son düzenleme:
6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
1 yıllık zam gelmişti ben yazdım eğer indirimli verirseniz alıcam 105 tlye aldım benim tvde smart sorun değil internetin iyi ise harika bence
Hangi iptv hocam ve nerden aldiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1 yıllık zam gelmişti ben yazdım eğer indirimli verirseniz alıcam 105 tlye aldım benim tvde smart sorun değil internetin iyi ise harika bence
Donma kasma falan oluyor mu

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Hangi iptv hocam ve nerden aldiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Donma kasma falan oluyor mu
Valla kardeşim donma kasma internet ile alakalı..yanlız smart iptvye bağlıyoruzya onunda bir ücreti varmış ben araştırıyorum 1 hafta ücretsizmiş sonra ücretli oluyormuş

ffffffffffffff.png

5,49 euroya satın almamız gerekliymiş ben mecburi satın aldım yoksa smart ip tv açılmaz

Son düzenleme:
6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Valla kardeşim donma kasma internet ile alakalı..yanlız smart iptvye bağlıyoruzya onunda bir ücreti varmış ben araştırıyorum 1 hafta ücretsizmiş sonra ücretli oluyormuş

ffffffffffffff.png

5,49 euroya satın almamız gerekliymiş ben mecburi satın aldım yoksa smart ip tv açılmaz
Sen hangi iptv yi kullaniyon hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri