IPTV için android box tavsiyesi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Mi box, ematic vs ikisini de denedim, bir ara nvidia vardı. Lisans benim icin önemli değil, cihaza istediğim gibi takla attırabilmek bana kolay geliyor ve hızı gayet güzel. Sizin bahsettiğiniz başka cihaz olabilir
1000008137.jpg
Tamam şimdi baktım Amlogic 912 chip ile Android 9 da kalmış gibi görünüyor yine yazılım desteği yok eski bir cihaz donanım olarak iyi sayılır güncel olmadığı için tavsiye edilmez.
Edit:Android 9'a güncelleme yapmak isterken cihazı brick edenler olmuş.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Tamam şimdi baktım Amlogic 912 chip ile Android 9 da kalmış gibi görünüyor yine yazılım desteği yok eski bir cihaz donanım olarak iyi sayılır güncel olmadığı için tavsiye edilmez.
Edit:Android 9'a güncelleme yapmak isterken cihazı brick edenler olmuş.
Sürekli telefonum, yada cihazlarım son güncellemeyi almalı gibi bir beklentim yok. İptv için demiş mesela, bu ihtiyacını çok uzun yıllar daha karşılar. Böyle bir cihazdan hızdan başka beklenecek birsey yok. En önemlisi özgürlük. Birsey kurmak istediğiniz zaman direk kurabilmek güzel. Lisansli cihazlarda aracı programlar vs gerekiyor. Böyle şeyler arkadaş için önemliyse şiddetle tavsiye edilir bence 🙃

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sürekli telefonum, yada cihazlarım son güncellemeyi almalı gibi bir beklentim yok. İptv için demiş mesela, bu ihtiyacını çok uzun yıllar daha karşılar. Böyle bir cihazdan hızdan başka beklenecek birsey yok. En önemlisi özgürlük. Birsey kurmak istediğiniz zaman direk kurabilmek güzel. Lisansli cihazlarda aracı programlar vs gerekiyor. Böyle şeyler arkadaş için önemliyse şiddetle tavsiye edilir bence 🙃
75€ kaç TL yapıyor bütçe diyor 1000 TL yi geçmesin diye ekliyor. 1400 TL civarı lisanslı cihaz önerdim onu almış galiba.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İlginç olan 6 sene olmuştur alalı 50 euroydu, ucuzlamistir demiştim ama, fiyatı hala pahalı cihazlar arasında.
İşlemci bakımından biraz iyi ondan fiyatı yüksek.
H96 deyince genelde RK chipset ile satılıyor aklımda öyle kalmış.
Avrupa olan Cube 3 Nvidia 2019 pro kullanabilir.
Kaliteli cihazlara normal fiyatı ile ulaşım imkanı var.

Geri
Üst Alt