iPhone 12 Pro Max Ekran Gelmeme Sorunu

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
Selam Dostlar Dün Saat 3-4 Sularında Duş Almaya Gittim Ve Kendime Müzik Açtım Duşumu Alıp Çıkana Kadar Bir Sorun Yoktu Duştayken telefonu elime aldığımda baktım ki ekran gidip geliyor sonrasında ekran tamamen gitti ve bir daha ekran gelmedi telefona su girdimi bilmiyorum telefonu pirincin içine koydum suyu çekmesi için oda olmadı güneşe koydum 5-10 dakika oda olmadı bunun bir çözümü var mıdır yoksa telefoncuya götürmek mi gerekiyor öneri & sorunun çözümünü fikirlerinizi yorumlara bekliyorum dostlar sağlıcakla kalınız iyi forumlar diliyorum...

Video Linki =

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
1,049
29
2 gün daha bekleyin, sonra servise. Bazen kendiliğinden düzelebiliyor ama genellikle ekran değişimi şart oluyor.

Fön tutmayın yeterli.

Cegero Çevrimdışı

Cegero

Aktif Üye
27 Şub 2021
155
23
Tam detay bilmiyorum ama sanırım nemi daha derinlere itiyor bir şekilde. Hiç birşey yapmadan beklemek daha garanti olabilir ama yine ekranın değişeceğine hazırlanıp umut beklememek lazım.
Titreşim sesi geliyor şarja taktigimdada ses geliyor ses var görüntü yok

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,617
40
2020 yılında Iphone SE telefonuma su girmişti. Yoğun yağmur altında kaldım, telefon cebimde olmasına rağmen su teması olmuş.

Cihaz bir süre açılmadı, ekran gitti. Üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra kendi kendine düzelir gibi oldu fakat hiçbir zaman dikiş tutmadı. Evde Wifi'ye bağlayıp yedek telefon olarak kullanıyorum ama yine randıman vermiyor. Sürekli kendi kendine reset atıyor. Bazen o kadar çok reset atıyor ki, 30 dk boyunca boot ekranında kapanıp tekrar açılıyor.

Size tavsiyem o telefona artık güvenmeyin. Düzeldi zannedersiniz ama hiç olmayacak zamanda sizi yarı yolda bırakır. Bir uzman tarafından içinin açılıp kontrol edilmesi gerekirse müdahale edilmesi gerekir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
silika paketlerinden elinizde varsa silikayla beraber kapalı bir kaba koyup güneş alan yere koyun.

Geri
Üst Alt