ip tv uydu net bağlanmıyor

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
ip tv uydu net ile bağlanmıyor..ama vodafone ile g4 olarak takılmadan açıyor..ne tablette ne cep telde nede laptop da uydunete geçince bağlanmıyor..sorun ip tv de değil bu kesin..dns ayarları değiştirdim yine olmadı..uydunette bi sıkıntı var ama çözemiyorum ...yardımcı olacak arkadaşlar var mıdır?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,425
N naftalin34, umutun dediği gibi
Bilgisayariniza vpn kurup
Iptv girmeyi deneyin.
Sonuca gore hareket ederiz

Kablonette diger iss gibi havuz ip kullaniyor
Bu iplerde port kisitlamalari var.
Acaba ondan kaynaklimi diye dusuyorum

Bende kablonet kullaniyorum
Musteri hizmetlerine bagira cagira havuz ipten kendimi zorla cikardim
Cunku cogu uygulamaya erisim saglayamiyordum.

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Dns ayarı veya Kablonetin modem ayarlarında güvenlik duvari ile alakalı olabileceği gibi yurtdışı yasaklı bir ipserverdan da olabilir. Deneme yanılma veya müşteri hizmetlerinden bilgi almayida deneyebilirsiniz

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
vpn kurduğumuz zaman ip miz değişiyormuş..bu seferde ip tv sağlayıcı başkaları hesaba giriyor diye banlıyormuş...araştırmalar sonucu böyle şeyler okudum..ayrıca vpn çözüm olmuyormuş..mağdur olan birkaç kişi daha buldum dh de...onlarda çözememişler....

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
hocam Dns degstirmeyi deneyebilir msniz Modem icinden veya Ag ayarlarından. Belki boylece farklı ag geçidinden internete cikmaya calisacak olmanizdan dolayi belki sıkıntı olmaz.

İptvciler ayni kullanicinin aynı anda veya çok fazla farkli yerlerden giris yapmasi durumunda ban koyabiliyorar hesaba.
Aslında olay yerinde olup çözmeye çalışmak lazim ama işte uzaktan sadece fikir yürütüyoruz :s

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
denedim olmadı..işin garibi tablet ve cep telden de bağlanamıyorum..cep telden vodafonu açıyorum bağlanıyor..takılmadan film izleyebiliyorum..ama kablonete geçince ııhhh olmuyor...acaba ip tv yasal olmadığı için engelleniyor olabilir mi? netflix te sorun yok mesela...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
denedim olmadı..işin garibi tablet ve cep telden de bağlanamıyorum..cep telden vodafonu açıyorum bağlanıyor..takılmadan film izleyebiliyorum..ama kablonete geçince ııhhh olmuyor...acaba ip tv yasal olmadığı için engelleniyor olabilir mi? netflix te sorun yok mesela...

Türksat biliyorsunuz ki TV yayınlarına altyapı sağlayan bir kurum.
İnternetinde de engeller herhalde.
VPN ile ban yeme ihtimaliniz ancak ücretsiz VPN'lerde olur diye tahmin ediyorum.
IPTV sağlayıcınıza mesaj atın, onlar size banlama konusunda kesin cevap verirler diye düşünüyorum.
Kendi VPN sunucusunu kuran insanlar var, aylık bir ücret ödemeniz gerekiyor tabi, onları denersiniz olmadı.

Sota Sota

A Çevrimdışı

anexi

Yeni Üye
18 Nis 2020
25
41
arkadaşlar merhaba. devam ediyor mu sorun? yani türksatnet ile iptv sorunu.. pc den örnek vermişsiniz ama smart tv de de sorun var mı? benim yeni evde uydunet süperonlien ttnet fiber hepsi mevcut. eskiden hiç biri olmazdı şimdi de kafam karıştı..

A Çevrimdışı

anexi

Yeni Üye
18 Nis 2020
25
41
arkadaşlar merhaba. devam ediyor mu sorun? yani türksatnet ile iptv sorunu.. pc den örnek vermişsiniz ama smart tv de de sorun var mı? benim yeni evde uydunet süperonlien ttnet fiber hepsi mevcut. eskiden hiç biri olmazdı şimdi de kafam karıştı..
arkadaşlar yok mu cevap?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt